GeriTelevizyon Sıfır Bir 4. sezon 2. bölümünde hapishanede meydan okuma başlıyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sıfır Bir 4. sezon 2. bölümünde hapishanede meydan okuma başlıyor

Sıfır Bir 4. sezon 2. bölümünde hapishanede meydan okuma başlıyor

Sıfır Bir 4. sezon 2. bölümü ile dikkatleri üzerine toplamaya devam ediyor. Hapishane içerisindeki haksızlığın ve dönen pisliğin farkında olan Savaş, gardını almış ve hazırlıklarına başlamıştır. Sıfır Bir 4. sezon 2. bölümünde Savaş ve ekibinin yaratacağı tehlikenin farkına varan hapishane erkanı, ekibi pusuya düşürmenin yolunu aramaktadır. Peki, heyecan dolu sahnelerin izleyiciyle buluştuğu Sıfır Bir 4. sezon 2. bölüm ücretsiz nasıl izlenir? İşte, dizinin yeni bölüm fragmanı hakkında bazı bilgiler

Sıfır Bir 4. sezon 2. bölümü hapishane içerisindeki aksiyon dolu dakikaları izleyicileriyle buluşturdu. Uyuşturucu satanlara karşı savaş açan ekip, Hürriyet Mahallesinin ardından bu kez de hapishane içerisindeki teşkilatlanmayı bitirmenin yollarını aramaktadır. BLU TV ekranlarında yayınlanan Sıfır Bir 4. sezon 2. bölümünde Savaş ve ekibinin karşısında ise baş gardiyan başta olmak üzere birçok mahkum. Bunun üstesinden gelmenin tek yöntemi ise savaşmaktadır. İşte, Sıfır Bir 4. sezon 2. bölüm hakkında bazı bilgiler ve BLU TV'yi ücretsiz izleme konusunda bazı detaylar

SIFIR BİR 4. SEZON 2. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Sıfır Bir dizisinin 4. sezon 2. bölümünde hapishane içerisindeki dengeler giderek değişmeye devam ediyor. Uyuşturucu satıcılarına karşı savaşlarına içeride de devam eden Savaş ve arakadaşları, Seyfi'yi öldürdükten sonra karşılarında bu kez farklı bir tehlikeyle karşıdırlar. Hapishane içerisine kurulan tezgahı engellemeye çalışan Savaş ve arkadaşları, baş efendi (gardiyan) başta olmak üzere birçok mahkumun tepkisini çekmiştir. Savaş'ın ise adaletsizliğe hiç tahammülü yoktur. 

SIFIR BİR BLU TV'DEN NASIL İZLENİR?

Türkiye'nin gelmiş geçmiş en gerçek dizisi olarak dikkat çeken S1F1R B1R - B1R ZAMANLAR ADANA'DA, Adana'nın getto mahallelerinin hikayesini anlatıyor. Uyuşturucuya, kadın ticaretine ve mahalleliye sırtını dönenlere karşı amansız bir mücadeleye giren Savaş, Cio, Özgür, Sarsılmaz ve Anafor'un çarpıcı yolculuklarına tanık olduğumuz dizinin arka planına grafiti, rap ve sokak kültürü hakim.

Üyelik işleminin söz konusu olduğu BluTv, ilk 7 gün ücretsiz olarak hizmet vermektedir. İlk 7 günün ardından ise aylık 14.90 türk lirası ödeyerek üye olabileceğiniz bu uygulama için herhangi bir taahhüt söz konusu değildir. Yani istenildiği zaman üyelik iptal ettirilebilir ve herhangi bir cayma bedeli ödenmez.

BluTV'yi 7 gün boyunca ücretsiz deneyebilir ve istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Deneme sürecinde hiçbir şekilde ödeme alınmayacaktır. Hesabım sayfasında belirtilen otomatik yenilenme tarihinde tutar çekilerek hizmetiniz 1 ay uzatılır.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle