GeriTelevizyon Şevkat Yerimdar son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Şevkat Yerimdar son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Şevkat Yerimdar son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Şevkat Yerimdar dizisinin dün akşam yayınlanan 3. bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı ekranları son bölümün hemen ardından ekranlara geldi. Dizinin yeni bölüm fragmanında hafızasını yitiren Esin son bölüme damga vurdu. Peki Şevkat Yerimdar yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor?

Şevkat Yerimdar son bölümde, Şevkat’e emanet edilen Esin o günün akşamında aklını yitirmiş, Cevdet kızını bir akıl hastanesine yatmıştır. Bu nedenle hem çok üzgün, hem çok kızgındır. Bedelini illa ki ödetecektir! Şevkat ve Niko, Esin’i ziyarete gider. Akıl hastanesinde Cevdet onlardan hesap sorar. Esin’i görmelerine izin vermez, ondan uzak durmalarını söyler. Esin hiç kimseyle iletişim kurmamakta, bir rüya aleminde başka bir kafa yaşamaktadır. Bu bir ara evredir. Esin bu evreyi geçerse hiç düzelemeyecek, daima dünyadan kopuk halde yaşayıp gidecektir.

Şevkat, Cevdet’in uzak durmasını söylemesine rağmen Esin’in yanına gitmeyi, acilen onu dünyaya döndürmeyi kafaya koyar. Böylece yeni bir macera başlar. Şevkat, Niko ve Kazım, akıl hastanesinin altını üstüne getirir, ülkeyi ayağa kaldırırlar. Cevdet olan biteni öğrenince onların yakasına yapışmak için harekete geçer. Pascal televizyondan Şevkat’e çağrıda bulunur.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle