GeriTelevizyon Serap Paköz kimdir, kaç yaşındadır?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Serap Paköz kimdir, kaç yaşındadır?

Serap Paköz kimdir, kaç yaşındadır?

Serap Paköz, ekranlarda sunduğu programlarla dikkatleri üzerine çekiyor. Kariyeri boyunca birçok programda sunuculuk yapan Serap Paköz ya da bilinen soyismi ile Serap Ezgü, kariyerine TRT'de başladı. Peki, Serap Paköz kimdir, kaç yaşındadır? İşte merak edilen isim hakkında detaylı bilgiler

Serap Paköz, 15 Haziran 1965'te Ankara'da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Ankara’da tamamladı. Çukurova İdari Bilimler Fakültesi’nde okurken TRT’nin açmış olduğu sınavı kazanarak spikerlik hayatına başladı. 

1982 yılında TRT Trabzon ve Van radyolarında çalıştı. 1986 yılında Ankara Radyosu ve Ankara televizyonlarında görev yaptı. 1997 yılında Kanal D’de başlayan özel televizyon deneyimini 2,5 yılın ardından Kanal 6 ve ATV’de sürdürdü. Daha sonra TGRT'ye geçti. 

Sabah Haberleri, Kadının Sesi ve Sizin Sesiniz isimli kadın programlarını hazırlayıp sundu. 2005 yılında Show TV'de Bizbize programı'nı hazırlayıp sundu. 2009 yılında Star TV'de Suç ve Ceza programı'nı hazırlayıp sundu. 2012 yılında ATV'de Yeniden Başlayalım programını hazırlayıp sundu. 2013'te FOX'ta Yeni Bir Umut programı'nı hazırlayıp sunmuştur. 29 Mayıs 2017 tarihinden beri TV8 ekranlarında Gerçeğin Peşinde isimli programı sunmaktadır.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle