GeriTelevizyon Seni Kimler Aldı oyuncuları kimler? Duygu Yetiş geri döndü
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Seni Kimler Aldı oyuncuları kimler? Duygu Yetiş geri döndü

 Seni Kimler Aldı oyuncuları kimler? Duygu Yetiş geri döndü

Seni Kimler Aldı dizisinin oyuncuları merak konusu oldu. Atv ekranlarında yayınlanan yeni dizinin başrollerinde uzun süredir ekranlardan uzak olan Duygu Yetiş de yer alıyor. Annem dizisindeki performansıyla adından söz ettiren Duygu Yetiş, Seni Kimler Aldı'da Ceren karakterini canlandırıyor. Peki, Seni Kimler Aldı oyuncuları kimler?

Seni Kimler Aldı dizisi 1. bölümüyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bu akşam yayınlanacak olan Seni Kimler Aldı oyuncularıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Yeni dizinin oyuncu kadrosunda uzun süredir ekranlarda olmayan Duygu Yetiş de bulunuyor. Seni Kimler Aldı oyuncuları kimler? 

DİZİNİN KONUSU

Zehra, annesi Aynur'la birlikte, İstanbul'un sayılı zenginlerinden sayılan Çamay ailesinin yanında çalışıp, yaşamaktadır. Zehra, birlikte büyüdüğü Çamay ailesinin tek veliahttı Barış'a âşıktır. Barış da Zehra'ya karşı duygularını fark eder. Fakat bu aşkın önünde çok sayıda engel vardır. Aynur'un evlatlık verdiği ama herkesin öldü bildiği Zehra'nın ablası Ceren (Zeynep) intikam için geri gelir ve oklarını önce kendi ailesine sonra ilgisi olan herkese yöneltir. Konak tarafında ise, bu ilişkiyi kesinlikle onaylamayan annesi Cahide, Barış'ı sadece Zehra'dan değil, amcası bildiği ama aslında babası olan Talat'tan da uzak tutmak için bıçakları bilemektedir.

Aşklarını korumak isteyen Barış ve Zehra, büyük sırların içinde ve satılmış olduğunu öğrenmiş olan Ceren'in intikamının gölgesinde savrulup duracaklardır.

DİZİNİN OYUNCULARI

Fulya Zenginer (Zehra Yılmaz)

İnsan birlikte büyüdüğü insana aşıksa, sadece kendi büyümez, aşkı da büyür. Zehra, hizmetçilik yaptığı konağın küçük beyi Barış'la çocukluktan beri arkadaştır. Birbirlerinin tüm sırlarını bilirler ama Barış'ın tek bir şeyden haberi yoktur: Zehra'nın ona olan aşkı. Aşk saklı kaldığı kuytudan çıkınca Zehra hayallerinin erkeğine kavuştuğunu sanırken, hayal kırıklıkları peşine bırakmayacak. Ceren yaptığı oyunlarla bu aşkı paramparça etmekle kalmayıp, Zehra'nın hayatını da altüst edecektir. Zehra, artık bir yol ayrımındadır. Ya kaçıp gidecek ya da Talat'ın dediği gibi kalıp mücadele edecektir.

Duygu Yetiş (Ceren Özkan)

Babası bildiği adamın ölüm döşeğinde, başkasının evladı olduğunu öğrenen bir genç kız. 26 yıldır çektiği eziyetlerin sebebi üvey annesi mi, öz annesi mi? Yaşadıklarının bedelini kim ödeyecek? Ceren, asıl adının Zeynep olduğunu öğrendikten sonra hesap sormak için kendisini evlatlık veren öz annesinin karşısına çıkar ama beceremez. Çünkü öz annesinin kendisini öldürdüğünü, üstelik bir de mezarı olduğunu öğrenir. Artık savaş başlamıştır. Gerçek kimliğini gizleyen Ceren, hem üvey annesine, hem öz annesine, hem de kendi yerine tercih edilen kardeşine yaşadıklarının bedelini ödetmeye çalışacak ama bu savaşın hem kazananı hem kaybedeni olacaktır.

Serhan Yavaş (Talat Çamay)

İnsan geçmişinden kaçar gider, geri döndüğünde hiçbir şey geçmemiştir. Talat, yıllar önce bir gençlik hevesiyle Cahide'nin koynuna girmesine hayır diyememiş, aynı kadının abisiyle evlendiğini öğrendikten sonraysa yurtdışında yaşamayı tercih etmiştir. 25 yıllık ayrılığın ardından annesinin hasta olduğunu öğrenince geri dönmek zorunda kalan Talat, yıllardır uzak kaldığı gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalacak. Yeğeni bildiği oğlu Barış'la olan sallantılı ilişkisi, ikisi de aynı kadına, Zehra'ya aşık olduğunda deprem etkisi yaratacaktır.

Yiğit Kirazcı (Barış Çamay)

Hayatın kendine sunduklarıyla mutlu, başarılı, yakışıklı bir erkek. Tek eksiği var: Aşk. Onu da uzaklarda arıyor. Burnunun dibinde olduğunu fark ettiğindeyse ortalık yangın yerine dönüyor. Barış'ın, Zehra'ya yaklaşma çabaları kimi zaman kendi önlerine çektikleri setlerle, kimi zaman Ceren'in, kimi zaman annesi Cahide'nin kurduğu barajlarla durduruluyor. Barış'ın önünde iki seçenek var: Ya yıllardır beklediği aşk burnunun dibindeyken ona hasret kalacak ya da yıllardır beklediği aşka ne pahasına olursa olsun sahip çıkacak.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle