GeriTelevizyon Seni Kimler Aldı 4. bölüm fragmanında Zehra'nın kalbi kırılıyor
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Seni Kimler Aldı 4. bölüm fragmanında Zehra'nın kalbi kırılıyor

Seni Kimler Aldı 4. bölüm fragmanında Zehra'nın kalbi kırılıyor

Seni Kimler Aldı dizisi yayınlanan 4. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatacak. Ekranların sevilen ve büyük bir ilgiyle takip edilen dizisi Seni Kimler Aldı yeni bölümüyle pazar akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yeni bölümünde Cahide'nin çevirdiği dolaplar yüzünden Zehra'nın kalbini kıran Barış, yaptığı bu hatayı telafi etmek için Zehra'yı öpünce olanlar oluyor. İşte, Seni Kimler Aldı yeni bölüm fragmanı.

Ekranların büyük bir heyecanla takip edilen dizisi Seni Kimler Aldı yeni bölüm fragmanıyla bomba gibi geliyor. Büyük bir ilgiyle takip edilen dizi Seni Kimler Aldı yeni bölümüyle pazar akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Ceren, Cahide'nin kendi peşine düşmesini Banu vasıtasıyla engelledikten sonra oklarını Aynur'a yöneltir. İşte, Seni Kimler Aldı yeni bölüm fragmanı.

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK

Cahide'nin çevirdiği dolaplar yüzünden Zehra'nın kalbini kıran Barış, yaptığı bu hatayı telafi etmek için Zehra'yı öpünce onları gören Mehmet, ablasına ve Barış'a karşı tavrını değiştirir. Barış, Zehra'ya kendisini affettirmek için uğraşırken Zehra, sevdiği adam ve ailesi arasında bir ikileme düşer. Bu sırada Ceren'in yeni hamlesi Barış'la yakınlaşıp Zehra'ya acı çektirmektir. Zehra bütün bunlarla başa çıkmaya çalışırken, annesinin içinde bulunduğu çıkmazın farkında değildir. Ceren, Cahide'nin kendi peşine düşmesini Banu vasıtasıyla engelledikten sonra oklarını Aynur'a yöneltir. Kızının yaşadığını düşünen Aynur, Zeynep'in peşine düşer. 

SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Talat'ın iş teklifini kabul edip konağa geri dönen Zehra'nın, Barış'ın magazincileri onun ayarladığına inanmasıyla kalbi daha da kırılır. Zehra'ya kızgın olan Barış magazin olayının altında annesi olduğunu öğrenince Zehra'ya kendini affettirebilecek midir? Zehra'yı elinden kaçıran Ceren yeni planlar peşindeyken yakın arkadaşı Gözde'nin çabalarıyla Aynur'un karşısına çıkıp tüm gerçeği söylemeye karar verir. Ancak Ceren satılmasında Cahide'nin de parmağı olduğunu öğrenince tüm planları alt üst olur. Cahide'nin onu araştırmasına engel olmaya çalışırken, Gözde'nin Aynur ile konuşmaya gittiğinden habersiz olan Ceren açığa mı çıkacaktır?

 

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle