GeriTelevizyon Sen Anlat Karadeniz 12. yeni bölüm fragmanında şok sözler: Benimle evlenmezsen...
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sen Anlat Karadeniz 12. yeni bölüm fragmanında şok sözler: Benimle evlenmezsen...

Sen Anlat Karadeniz 12. yeni bölüm fragmanında şok sözler: Benimle evlenmezsen...

Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı son gelişmelerin hemen ardından yayınlandı. Önümüzdeki hafta yayınlanacak olan Sen Anlat Karadeniz 12. bölümüne dair ipuçları veren fragmanda Vedat'ın Nefes'i tehdit sahnesi dikkat çekiyor. Vedat, Tahir'in özgürlüğüne karşılık Nefes'in kendisiyle evlenmesini talep ediyor. Peki Sen Anlat Karadeniz yeni bölümünde neler olacak? Nefes, Vedat'a boyun eğecek mi? İşte Sen Anlat Karadeniz 12. bölüm fragmanı ve yeni bölümde özeti!

Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı kısa sürede izleyicilerle paylaşıldı. 4 Nisan Çarşamba akşamı yayınlanan Sen Anlat Karadeniz son bölümünde gözünü karartan Tahir, Vedat'ı kaçırdı. Tahir- Vedat arasındaki gerilimli anları nefeslerini tutarak takip eden izleyiciler finalde ise Tahir'in tutuklanmasıyla şok yaşadı. Şimdi gözler yeni bölümde! İşte Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı!

Dizinin yayınlanan son bölümünde mahkemenin şiddet uygulayan bir babaya velayet vermeyeceğini bilen Vedat, Nefes'in akli dengesinin yerinde olmadığını iddia eden bir dava dilekçesi hazırladı. finale ise Tahir'in tutuklandığı anlar damga vurdu. Peki yeni bölümde neler olacak? Vedat'ı kaçıran Tahir özgürlüğüne kavuşabilecek mi? Son bölümün bitmesinin hemen ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak ettiler. 

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Mahkemenin şiddet uygulayan bir babaya velayet vermeyeceğini bilen Vedat, Nefes'in akli dengesinin yerinde olmadığını iddia eden bir dava dilekçesi hazırlamıştır. Böylece Nefes'in şiddet iddialarını uydurduğunu kanıtlamaya çalışacaktır. Berrak'ın verdiği ilaç yüzünden halüsinasyonlar gören Nefes, Tahir'in zoruyla psikolojik destek almaya başlar.

Ancak bu süreçte duyduğu bir şey, Tahir'i delirtir. Artık onun için tek bir yol kalmıştır; Vedat'ı Karadeniz'e gömmek. Vedat'ı öldürmekle arasındaki tek engel ise inancıdır. Mustafa'nın Yiğit'i kurtarmasının yankılarının sürdüğü Kaleli Ailesi için bahar erken gelmiştir. Hiçbirinin Tahir'in delice planından haberi yoktur. Tahir herkesle sezdirmeden vedalaşır.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle