GeriTelevizyon Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde neler olacak? Nefes kurtulacak mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde neler olacak? Nefes kurtulacak mı?

Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde neler olacak? Nefes kurtulacak mı?

Çarşamba akşamlarının dram yüklü dizisi Sen Anlat Karadeniz'in 26. bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. 10 Ekim'de ekrana gelen Sen Anlat Karadeniz son bölümünde Vedat'ı diri diri mezara gömen Tahir, teslim olmaya hazırlanırken beklemediği bir şeyle karşılaştı, finalde ise Nefes'in vurulması ekrana kilitledi. Peki, Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde neler olacak? Nefes kurtulacak mı?

Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni fragmanı son gelişmelerin hemen ardından yayınlandı. Önümüzdeki hafta ekrana gelecek olan Sen Anlat Karadeniz 26. bölümüne dair ipuçları veren fragmana Nefes'in vurulma anı damga vurdu. Vedat tarafından vurulan Nefes'in akıbeti yeni bölümde belli olacak. İşte Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı ve detaylar

YENİ BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYIN

Tahir, Mustafa'nın katil olmasına engel olurken kendi öfkesine hakim olamaz. Vedat'la hesaplaşmasını tamamlamaya karar veren Tahir çizgiyi aşar. Nefsine yenilen Tahir için merhametsizliğinin geri dönüşü olacak mı? Murat, Nazar için endişelenirken sevdiğinin kendisi için Vedat'la olduğunun farkında değildir. Murat için çok büyük bir bedel ödeyen Nazar, her şey için çok geç olduğunu düşünmesine rağmen Murat'ın elinden tutabilecek mi? Tahir vicdanının sesini dinleyip teslim olmaya karar verir. Zalimliğinin bedelini özgürlüğüyle ödemeye hazır olan Tahir, beklediğinden büyük bir bedel mi ödeyecek? Vedat'ı gömdüğü mezara girerken yanında kimi sürükleyecek?


Yorumları Göster
Yorumları Gizle