GeriTelevizyon Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanında Nefes'ten duygu yüklü sözler
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanında Nefes'ten duygu yüklü sözler

Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanında Nefes'ten duygu yüklü sözler

Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni bölüm fragmanı kısa sürede izleyicilerin beğenisine sunuldu. Olaylı son bölümün hemen ardından yayınlanan Sen Anlat Karadeniz 12. bölüm fragmanına Nefes'in duygu yüklü sözleri damga vurdu. Saniye Hanım ve Nefes arasındaki diyalog merak uyandırdı. Peki yeni bölümde başka neler olacak? İşte Sen Anlat Karadeniz son bölümü kaçıranlar için kısa bir özet!

Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni bölüm fragmanı kısa sürede yayınlandı. 11 Nisan tarihli son bölümde Nefes ve Tahir cephesinde şaşırtıcı gelişmeler yaşandı. Vedat’ı kaçırdığı için tutuklanan Tahir’in hapishaneye girmesi herkesi perişan etti. Tahir’i oradan kurtarmak isteyen Nefes, herkesi şaşırtan bir hamlede bulunarak Vedat’a oyun oynadı. Kendi özgürlüğünü kaybetmek istemeyen Vedat, şikayetini geri almak zorunda kaldı. Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanına ise Saniye Hanım ve Nefes arasındaki diyalog dikkat çekiyor.

Vedat'ın şikayet etmesiyle, alıkoyma ve darp suçlarından tutuklanan Tahir, o tetiği niye çekmediği konusundaki sessizliğini korumakta, Nefes'i de kendinden uzak tutmaya çalışmaktadır. Ancak Nefes'in umudu, Tahir'in inadının kırılmasına neden olur. Vedat ise, Tahir'in esaretini kendi yararına kullanmakta, yaklaşan velayet davası için şahitlerini toplamaktadır. Velayet için hamlelerini garantiledikten sonra Nefes'e teklifini yapar; Bana gel, Tahir kurtulsun. Nefes ise Tahir'in esaretiyle Vedat'ın baskısı arasında ezilmektedir. Ancak onu asıl yerle bir edecek şey, geçmişinden gelen büyük bir sırrın açığa çıkması olacaktır.

SEN ANLAT KARADENİZ 13. BÖLÜM FRAGMANI


Yorumları Göster
Yorumları Gizle