GeriTelevizyon Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde neler olacak? Yeni bölümde Yiğit bulunacak mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde neler olacak? Yeni bölümde Yiğit bulunacak mı?

Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde neler olacak? Yeni bölümde Yiğit bulunacak mı?

Sen Anlat Karadeniz'in dün akşam yayınlanan son bölümü ardından gözler yeni fragmana çevrildi. Hastaneye kaldırılan Nefes'in yanı sıra annesini bulmak için yollara düşen ve kaybolan Yiğit'in akıbetini merak eden için ilk ipucu ise Sen Anlat Karadeniz 27. bölüm fragmanıyla geldi. Peki, Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde neler olacak? Yeni bölümde Yiğit bulunacak mı?

Sen Anlat Karadeniz dizisinin olaylı son bölümünün hemen ardından yeni fragman paylaşıldı. Nefes’in yaşam mücadelesi verdiği Sen Anlat Karadeniz’in son bölüm finaline Yiğit’in kaybolması damga vurdu. Peki, önümüzdeki hafta yayınlanacak bölümde Yiğit bulunacak mı? Oğlunun kaybolduğunu öğrenen Nefes, ne yapacak? İşte, Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı ve son gelişmelerin kısa bir özeti.

YENİ BÖLÜM FRAGMANLARI İÇİN TIKLAYIN

SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 

Dram yüklü Atv dizisi Sen Anlat Karadeniz dün akşam 26. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Son bölümde Nefes'in kalbinin durduğu anlar ekrana kilitlerken; yaşanılanlardan kendisini sorumlu tutan Tahir'in hali yüreklere dokundu.  Vedat'ın kurşunu Tahir'in merhametsizliğinin bedeli olurken, Nefes can çekişiyor. Vedat demir parmaklıklar ardında duvarlara, Tahir Karadeniz'e Nefes diye ağlıyor. Nefes Tahir'in yakarışlarını duyup sevdiğine tekrar yol olacak mı? Bunca işkenceye rağmen hayata tutunmayı asla bırakmamış olan Nefes, bugüne kadar hep başkalarına nefes oldu. Şimdi kim ona nefes olacak, kim can verecek? Nefes yaşam savaşı verirken Yiğit annesinin zor durumda olduğunu hissetti. Anne ve oğlu birbirine bağlayan kuvvetli bağ Nefes'in hayatta kalmasını sağlarken, Yiğit için de aynı şey geçerli olacak mı? Ay Işığında Uluyan Kurt, Mavi Tüylü Geyik olmadan hayatta kalmayı başarabilecek mi?

Yorumları Göster
Yorumları Gizle