GeriTelevizyon Savaşçı 47. bölümüyle ekranlara geldi! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Savaşçı 47. bölümüyle ekranlara geldi! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Savaşçı 47. bölümüyle ekranlara geldi! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Savaşçı dizisi yayınlanan 47. bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin bu akşam yayınlanan yeni bölümünde Yüzbaşı Kağan ve ayakta kalan az sayıda asker, teröristlere karşı üs bölgesini ve Türk Bayrağı’nı korumak için kanlarının son damlasına kadar çarpıştı. Son bölümün bitmesinin ardından gelecek hafta yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Savaşçı'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Savaşçı dizisi yayınlanan yeni bölümüyle izleyicilerine aksiyon dolu dakikalar yaşattı. Dizinin bu akşam yayınlanan 47. bölümünde açılan ilk ateşte yaralanan Kürşat bile arkadaşlarına destek olmak için gözünü kırpmadan öne atıldı. Son bölüm bittikten hemen sonra diziseverler gelecek hafta yayınlanacak yeni bölüm fragmanını sorgulamaya başladı. Peki, Savaşçı 47. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Savaşçı dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Savaşçı'nın ekranlara gelen 47. son bölümünde, Yüzbaşı Kağan ve ayakta kalan az sayıda asker, teröristlere karşı üs bölgesini ve Türk Bayrağı’nı korumak için kanlarının son damlasına kadar çarpışacaktır. Açılan ilk ateşte yaralanan Kürşat bile arkadaşlarına destek olmak için gözünü kırpmadan öne atılır. Ancak zehirlenen askerlerin durumu gittikçe kötüleşir. Ayrıca takviye için gelen helikopterlerin üsse inişi teröristlerin yoğun uçaksavar ateşiyle engellenir. Zaman askerlerin aleyhine ilerlerken, Leyla sinsi planının ikinci aşamasına geçer ve yavaş yavaş üsse yaklaşır. Komutanın Kağan olduğunu öğrendiğinde ise keyfi daha da yerine gelir.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle