GeriTelevizyon Savaşçı 46. bölümüyle ekranlara geldi! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Savaşçı 46. bölümüyle ekranlara geldi! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Savaşçı 46. bölümüyle ekranlara geldi! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Savaşçı dizisi yayınlanan 46. bölümüyle izleyicilerine aksiyon dolu anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Leyla’nın sürpriz bir şekilde Kağan’ın karşısına çıkması kafaları karıştırdı ve Aslı’yla Kağan arasında gerilime sebep oldu. Son bölümün bitmesinin ardından gelecek hafta yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Savaşçı'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Savaşçı dizisi yayınlanan 46. son bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Yüzbaşı Kağan’ı hedefine koyan Leyla, aynı zamanda yaptığı sinsi plan için hazırlıklara başladı. Son bölüm bittikten hemen sonra diziseverler gelecek hafta yayınlanacak yeni bölüm fragmanını sorgulamaya başladı. Peki, Savaşçı 47. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Savaşçı dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Savaşçı'nın bu akşam ekranlara gelen son bölümünde, Leyla’nın sürpriz bir şekilde Kağan’ın karşısına çıkması kafaları karıştırır ve Aslı’yla Kağan arasında gerilime sebep olur. Yüzbaşı Kağan’ı hedefine koyan Leyla, aynı zamanda yaptığı sinsi plan için hazırlıklara başlamıştır. Çok geçmeden ses getirecek büyük bir eylem peşindedir.

Uluslararası bağlantılarıyla bir araya gelen Leyla amacına adım adım yaklaşır. Karargahta ise Seyfi’den gelen istihbarat doğrultusunda Kağan’ın bir ayrıntıyı fark etmesi, taşların yerine oturmasını sağlar.

Her ihtimali göz önünde bulunduran Albay Kopuz, Kılıç Timi’ni harekete geçirir. Ancak Leyla’nın farklı eylem yöntemi tehlikenin boyutunu daha da yükseltir ve Kılıç Timi’yle birlikte Mehmetçik de ölümle burun buruna gelecektir.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle