GeriTelevizyon Savaşçı 39. son bölümü ile ekranlara geldi! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Savaşçı 39. son bölümü ile ekranlara geldi! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Savaşçı 39. son bölümü ile ekranlara geldi! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Savaşçı dizisi pazar akşamı yayınlanan 39. son bölümüyle heyecanın dozunu iyice arttırdı. Aksiyon dolu dakikaların dikkat çektiği bu bölümde, Selçuk’un canı pahasına Türk bayrağını tepeden indirmeyen Kılıç Timi, onun için son görevini yerine getirmiş oldu. Son bölümde ayrıca, Yüzbaşı Kağan, yaptığı planla Çeto ve Seyfi’ye cehennemi yaşatmak için harekete geçti. Son bölümde ekrana gelen olayların ardından gözler Savaşçı dizisinin 40. yeni bölüm fragmanına çevrildi. İzleyiciler gelecek hafta yayınlanacak yeni bölüme dair ipucu edinmek için fragmanı araştırıyor. Peki, Savaşçı dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Savaşçı’nın son bölümünde neler oldu?

Her hafta pazar akşamı izleyicileriyle buluşan Savaşçı dizisi, yayınlanan son bölümüyle gerilim ve aksiyonun dozunu iyice arttırdı. Savaşçı dizisinin son bölümünde, Selçuk’un canı pahasına Türk bayrağını tepeden indirmeyen Kılıç Timi, onun için son görevini yerine getirmiştir. Yüzbaşı Kağan, yaptığı planla Çeto ve Seyfi’ye cehennemi yaşatmak için harekete geçer. Ama bu arada Kılıç Timi’ne gelen haber tam bir sürpriz olacaktır. Peki, ekranlara gelen son bölümün ardından merak edilen ve yeni bölüme dair ipuçlarının olduğu Savaşçı 40. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...

SAVAŞÇI 40. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Başrollerinde Berk Oktay, Murat Serezli ve Yıldız Çağrı Atiksoy gibi ünlü isimlerin yer aldığı Savaşçı dizinde heyecan kaldığı yerden bu haftada devam etti. Yeni bölümün bitmesinin ardından diziseverler, gelecek hafta ekranlara gelecek olan Savaşçı 40. bölüm fragmanını sorgulamaya başladı.

Savaşçı'nın 40. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz bu sayfadan izleyebilirsiniz. Savaşçı'nın yeni bölümü 15 Nisan Pazar akşamı ekranlarda olacak...

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Yönetmen koltuğunda Murat Saraçoğlu'nun oturduğu Savaşçı'nın bu hafta ekranlara gelen 39. son bölümünde, Selçuk’un canı pahasına Türk bayrağını tepeden indirmeyen Kılıç Timi, onun için son görevini yerine getirmiştir. Yüzbaşı Kağan, yaptığı planla Çeto ve Seyfi’ye cehennemi yaşatmak için harekete geçer. Ama bu arada Kılıç Timi’ne gelen haber tam bir sürpriz olacaktır.

Albay Kopuz ise ölümle yaşam arasında ince bir çizgidedir şimdi. Pia Kuzgun’un amacını anlamıştır ancak her şey için çok geçtir artık. Sevdiği adama ölümü getirmiştir. Gelen istihbaratlar doğrultusunda, Kuzgun’un bir sonraki hamlesini tahmin eden Yüzbaşı Kağan hazırlığını yapar. Fakat büyük risk taşıyan bu operasyon için düğmeye basılırken, aynı anda karargahta gelişen beklenmedik durum, olayları daha da karmaşık hale getirecektir.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle