GeriTelevizyon Savaşçı son bölümü ile ekranlara geldi! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Savaşçı son bölümü ile ekranlara geldi! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Savaşçı son bölümü ile ekranlara geldi! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Savaşçı dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine oldukça aksiyon dolu dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin son bölümünde, Çeto’nun hain planı, yörenin önemli aşiretlerinden biriyle Kılıç Timi’ni karşı karşıya getirdi. Son bölümde ekrana gelen olayların ardından gözler Savaşçı dizisinin 36. yeni bölüm fragmanına çevrildi. İzleyiciler gelecek hafta yayınlanacak yeni bölüme dair ipucu edinmek için yeni fragmanını araştırıyor. Peki, Savaşçı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Her hafta Pazar akşamı izleyicileriyle buluşan Savaşçı dizisi, yayınlanan son bölümüyle gerilim ve aksiyonun dozunu iyice arttırdı. Savaşçı dizisinin son bölümünde, Kuzgun Ankara’da boş durmaz. Yaptığı hamleyle Albay Kopuz’u ve Kağan’ı köşeye sıkıştırmaya çalışır. Ayrıca, Çeto’nun sinsi planı, bölgede söz sahibi aşiretlerinden biriyle Kılıç Timi’ni karşı karşıya getirir. Peki ekranlara gelen son bölümün ardından merak edilen ve yeni bölüme dair ipuçlarının olduğu Savaşçı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...

Yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz bu sayfadan izleyebilirsiniz.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Yüzbaşı Kağan komutasındaki Kılıç Timi konsolosluğu savunmaya hazırdır. Fakat Çeto’nun şeytani planı, yörenin önemli aşiretlerinden biriyle Kılıç Timi’ni karşı karşıya getirir. Bu arada Kuzgun da Ankara’da boş durmaz. Yaptığı hamleyle Albay Kopuz’u ve Kağan’ı köşeye sıkıştırmaya çalışır. Ancak karargaha gelen beklenmedik bir bilgi Albay Kopuz’u harekete geçirir. Bir yandan şehirde Kuzgun’un tehditi bertaraf edilmeye çalışılırken diğer yandan da kuşatma altında kalan konsolosluk, Yüzbaşı Haydar’ın yaptığı çılgınca bir planla kurtarılmak zorundadır.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle