GeriTelevizyon Savaşçı 26. bölüm 2. fragmanında meraklandıran sahne: Çiğdem ölecek mi?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Savaşçı 26. bölüm 2. fragmanında meraklandıran sahne: Çiğdem ölecek mi?

Savaşçı 26. bölüm 2. fragmanında meraklandıran sahne: Çiğdem ölecek mi?

Savaşçı dizisinin yeni bölümü için geri sayım sürerken yayınlanan 2. fragmanla merak dozu arttı. Gerilimin gittikçe tırmandığı Savaşçı 26. bölüm yeni fragmanı ‘Çiğdem ölecek mi?’ sorularına neden oldu. Peki yeni bölümde neler olacak? Operasyon esnasında kaçırılan Çiğdem, hayatını kaybedecek mi? İşte Savaşçı yeni bölüm fragmanları ve yeni bölümden ilk detaylar!

Savaşçı yeni bölüm fragmanlarıyla önemli detayları gözler önüne serdi. Son bölüm finaliyle hafızalara kazınan dizinin yeni bölümünde Pia’nın evinde her şeyden habersiz bulunan Kopuz Albay şimdi ölümle yaşam arasında ince bir çizgi arasında gelip gidiyor. Kırlangıç Paşa, Pia’yla ilgili şüphelerinde haklı mı çıkıyor? Pia’nın Albay Kopuz’un hayatına girmesi, Temo’nun büyük planının bir parçası mı? İşte Savaşçı 26. bölümünden ilk görüntüler!

Yüzbaşı Haydar ise yıllarca gururla üzerinde taşıdığı üniformasından vazgeçmeye kararlıdır. Yörük Haydar’ın istifa etmesini önlemek sandıkları kadar kolay olmayacak ama Kağan’ın devreye girmesi Haydar’ı bir kez daha düşünmeye itecektir.

Bu arada Kılıç Timi, gelen istihbaratlar doğrultusunda, Temo’yla bağlantısı belirlenen teröristleri ele geçirmek için harekete geçer. Gerilimin gittikçe tırmandığı bu operasyonda, gelişen olaylar timi ölümle burun buruna getirirken, Kılıç Timi’nde silinmeyecek izler bırakacaktır... Savaşçı yeni bölümüyle Pazar 20.00'de FOX'ta!


Yorumları Göster
Yorumları Gizle