GeriTelevizyon Sarp yaşıyor mu? Kadın'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sarp yaşıyor mu? Kadın'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sarp yaşıyor mu? Kadın'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kadın dizisinin son bölümünde Sarp esrarı had safhaya ulaştı. Ahu Yağtu'nun Pırıl karakteriyle kadroya dahil olduğu, Şirin'in evi terk ettiği Kadın'ın son bölümünde Sarp'ın yaşadığına dair ipuçları çoğaldı. Finalde Sarp'ın başka bir kadınla başka bir yaşamı olduğuna iyiden iyiye ikna olan izleyiciler yeni bölümü bekliyor. Peki Kadın dizisinin 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanı son gelişmelerin hemen ardından gündeme geldi. 6 Şubat tarihli Kadın 15. bölüm finalinde Sarp’ın yaşadığı ortaya çıktı. Başka bir yaşamı olduğu görülen Sarp’ın ve Şirin’in akıbetini merak eden izleyiciler fragmanı sorguluyor. Peki Kadın dizisinin 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Fox Tv dizisi Kadın yeni bölümleriyle kaldığı yerden devam ediyor. Her hafta başka bir sırrın ortaya çıktığı Kadın’ın 15. bölümünde Sarp’ın annesi Jülide’nin peşine düşen Bahar, duydukları karşısında büyük bir şok yaşadı. Finalde Bahar’ın sözlerine dayanamayan Şirin evi terk etti. Son sahnede ise Sarp’ın görüntüleri verildi. Peki Bahar tüm şüphelerinde haklı mı? Sarp kendisine yeni bir hayat mı kurdu? Tüm bu soruy işaretleri 13 Şubat Salı akşamı yayınlanacak olan Kadın 16. bölümünde yanıt bulacak.

Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizden ulaşabilirsiniz.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ceyda’nın sahnesine giden Bahar, Arif, Enver ve Hatice, Berşan’ın da gelmesiyle oldukça huzursuz olur. Arif’in Berşan’a yaptığı itiraftan sonra ise Bahar ne yapacağını bilemez. Bir tesadüf sonucu Bahar’ın Sarp ile ilgili öğrendiği şey kafasını daha çok karıştıracaktır. Sarp’ın yaşıyor olabilme ihtimali ne olursa olsun onu heyecanlandırmaya devam etmektedir. Nisan ve Doruk’un, Bahar’a onu aradıklarını söylemesi üzerine Şirin neler olduğunu anlayamaz. Hastalık belirtileri iyice artmaya başlayan Bahar ise bu kez çok daha ciddi bir kaza geçirecektir...

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle