GeriTelevizyon Rüya 9. bölüm fragmanında Elif'in sırrı ortaya çıkacak mı?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Rüya 9. bölüm fragmanında Elif'in sırrı ortaya çıkacak mı?

Rüya 9. bölüm fragmanında Elif'in sırrı ortaya çıkacak mı?

Rüya dizisi yayınlanan 9. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatacak. Ekranların sevilen ve takip edilen dizisi Rüya yeni bölümüyle pazar akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Elif'in sırrının ortaya çıkıp çıkmayacağı merak ediliyor. İşte, Rüya yeni bölüm fragmanı.

Ekranların sevilen dizisi Rüya yayınlanan yeni bölüm fragmanıyla bomba gibi geliyor. Başladığı günden itibaren ilgiyle takip edilen dizi Rüya yeni bölümüyle pazar akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde ilginç anlar yer alacak. İşte, Rüya yeni bölüm fragmanı.

SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Rüya'nın 8. Bölümünde; Ruhşan, Bulut’a gizliden yaptırmış olduğu DNA test sonuçlarını verir ve sonuç negatiftir. Cihan İstanbul’dan uzakta teknede dinlenirken karşısına Şahika çıkar. Şahika’nın teknede olduğundan haberiz olan Cihan davetsiz misafiri karşısında şaşkındır. Bulut, Elif’e Ruhşan’ın gizliden yaptırmış olduğu DNA sonucunu açıklar. Elif’in Alaz’a karşı şüpheleri artık tamamen doğrulanmıştır. Alaz’ın Giraylar ailesine karşı olan nefreti artık gün yüzüne çıkmıştır. Gülendam Cemre’den almış olduğu flash diski açar, karşısına çıkan itiraf ile şaşkına döner. Gülendam da Alaz’ın Cihan’ın oğlu olduğu gerçeğini öğrenmiştir. Gülendam, Giraylar ailesinden para kopartmak için nasıl bir plan yapacaktır? Sefer Vuslat’tan Yıldız’ı ister. Yıldız bu duruma ne diyecektir?


Yorumları Göster
Yorumları Gizle