GeriTelevizyon Pınar Deniz: Göründüğümüz gibi değiliz
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Pınar Deniz: Göründüğümüz gibi değiliz

Pınar Deniz: Göründüğümüz gibi değiliz

Pınar Deniz, All dergisine kapak oldu. Oyuncu, dergideki röportajında çocukken psikolog olmayı hayal ettiğini söyledi: “Göründüğümüz gibi değiliz, hepimiz bir şeyler saklıyoruz. Neyi neden yaptığımızı anlamaya adayabilirdim hayatımı.”

YENİ Netflix dizisi “Aşk 101” ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Pınar Deniz, yeni projelerini All dergisine anlattı. Dijital platformlar hakkında konuşan oyuncu, “Televizyon daha kısıtlı bir ortam ve belli bir matematiği var, her hikâye barınamıyor orada. Dijital ortamda ise çok daha çeşit ve özgür bir ortam var. Derdini daha kısa sürede, daha filtresiz anlatabildiğin için çoğunluk dijitale kaymaya başladı. İstediğin zaman istediğin kadar izleyebiliyorsun çünkü” dedi.

BİR ŞEYLER SAKLIYORUZ

Özcan Alper’in yeni film projesinde de yer alan Pınar Deniz, çocukluğunda psikolog olmayı hayal ettiğini söyledi: “Genel olarak psikoloji alanı beni çok etkiliyor. İnsanların söylediklerinden çok söyleyemedikleriyle daha çok ilgileniyorum mesela. Göründüğümüz gibi değiliz çünkü, hepimiz bir şeyler saklıyoruz. Altında yatan sebebi araştırmaya, neyi neden yaptığımızı anlamaya adayabilirdim hayatımı.”

Karın ağrısı sonra başlıyor

Pınar Deniz, oyunculukla ilgili heyecanını şu sözlerle anlattı: “Milyonlarca insanın seni seyredecek olması el ayak titretmiyor değil. Ama oynarken hiç bunu düşünmüyorum. Kimin izlediğiyle ilgilenmiyorum, sadece oynuyorum. Korku ve karın ağrıları sonrasında başlıyor.”

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle