GeriTelevizyon Payitaht Abdülhamid'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Payitaht Abdülhamid'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

Payitaht Abdülhamid'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

TRT1 ekranlarında cuma akşamları izleyici ile buluşan tarihi dönem dizisi Payitaht Abdülhamid bu akşam yine nefesleri kesti. Dizinin, ekranlara gelen 81. bölümünde dışarıdan ve içeriden yapılan saldırılar Abdülhamid’i ve devleti bir kez daha zor duruma soktu. Abdülhamid’in aldığı zekice önlemler sadece zaman kazandırdı. Peki, Payitaht Abdülhamid'in önümüzdeki hafta yayınlanacak olan 82. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu? İşte detaylar...

Başrollerini Bülent İnal, Özlem Conker, Hakan Boyav, Selen Öztürk ve Saygın Soysal'ın yaptığı, 'Ulu Hakan' unvanı ile taçlandırılan Sultan Abdülhamid Han’ın hayatının son 13 yılını anlatan dizi Payitaht Abdülhamid, sevenlerine yine heyecanlı anlar yaşattı. Payitaht Abdülhamid'in bu hafta yayınlanan yeni bölümünde, Fuat ve Vembery’in hamlelerinden tatmin olmayan Rothshild, işlerin başına geçmek üzere Payitaht’a geldi. Dışarıdan ve içeriden yapılan saldırılar devleti ve Abdülhamid’i bir kez daha zor duruma soktu. Peki Payitaht Abdülhamid'in 82. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler yaşandı? İşte merak edilenler...

Dizinin fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlandığı zaman en kısa sürede haberimize eklenecektir.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Dışardan ve içeriden yapılan saldırılar Abdülhamid’i ve devleti bir kez daha zor duruma sokmayı başarır. Abdülhamid’in aldığı zekice önlemler sadece zaman kazandırır. Meseleyi çözecek netice ise yıllar evvel Abdülhamid’in kazandığı bir gönül sayesinde alınacaktır. Fuat ve Vembery’in hamlelerinden tatmin olmayan Rothshild, işlerin başına geçmek üzere Payitaht’a gelir.

Joris Halil Halid’i alt etmek için kendi çocuğunu bile kullanmaktan çekinmemiştir. Ama Halil Halid küçük bir çocuk üzerinden paye kazanmak istemez. Düşmanının karşısına mertçe çıkıp savaşmak için sonunda aradığı adresi bulur.

Akif Naime’nin gerçekte kim olduğunu öğrenirken, Zeynep de kardeşine ve Halil’e kurulan tuzağı öğrenip Şivenaz’a bilenir. Seniha, Şivenaz’ın verdiği ilaçların etkisiyle aklını kaybetmek üzeredir. Ancak bir yolunu bulup Bidar’a Şivenaz hakkındaki gerçeği söyler.

Bidar ve Seniha başlarına gelecek felaketten kurtulabilecek mi? Halil Halid içine düştüğü büyük tuzak karşısında ne yapacak? Abdülhamid ve Ahmet Paşa; Fuat’a, yaptıklarının bedelini canıyla ödetmeyi düşünürken, Rotschild nasıl bir hamleye hazırlanmaktadır?

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle