GeriTelevizyon Payitaht Abdülhamid yeni bölümü neden yok, hangi gün? TRT 1 yayın akışı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Payitaht Abdülhamid yeni bölümü neden yok, hangi gün? TRT 1 yayın akışı

Payitaht Abdülhamid yeni bölümü neden yok, hangi gün? TRT 1 yayın akışı

Payitaht Abdülhamid yeni bölümünün TRT 1 yayın akışında yer almaması dizi takipçilerini meraklandırdı. Bülent İnal, Özlem Conker ve Saygın Soysal’ın başrollerini paylaştığı Payitaht Abdülhamid en son 29 Aralık'ta 31. bölümüyle izleyici karşısına çıkmış, final sahnesi ekrana kilitlemişti. Peki Payitaht Abdülhamid yeni bölümü neden yok, hangi gün yayınlanacak?

TRT 1 yayın akışındaki değişiklik Payitaht Abdülhamid takipçilerinin gözünden kaçmadı. Cuma akşamları ekrana gelen Payitaht Abdülhamid yeni bölümünün akışta yer almaması kafalarda soru işareti bıraktı. Son bölümde Sultan Abdülhamid, Almanlarla olan siyasi krizi çözmek üzereyken, bu kez Parvus’un başka bir korkunç  planıyla  yüz yüze kalmıştı. Peki Payitaht Abdülhamid yeni bölüm ne zaman?

Payitaht Abdülhamid dizisi yılbaşı haftası nedeniyle 1 hafta ertelenerek 12 Ocak Cuma akşamı ekranlarda olacak.

SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Sultan Abdülhamid Kudüs’ten toprak isteyen Herzl’a ağır bir karşılık verir. Herzl’ın Sultan Abdülhamid’e olan nefreti perçinlenirken, bir diğer düşman Parvus ise hain planlarına devam etmektedir.  

Sultan Abdülhamid Osmanlı’yı güçlendirmek için yeni bir ordu kurarken, Alman İmparatoru Wilhelm ile de bir ortaklık kurmayı planlamaktadır. Parvus Osmanlı-Alman ittifakını bozmak için harekete geçer. Parvus’un safına çektiği bir Alman askerinin Osmanlı sancağını yakma girişimiyle başlayan husumet, Murad’ın askeri vurup esir düşmesine ve iki ülkenin arasında kriz çıkmasına kadar uzanır.
 
Hatice, Vasfi ile evliliğinde son derece mutsuzken, Kemalettin kendi acısını yüreğine gömüp Naime’yi  mutlu etmek hedefindedir.
 
Bidar  Sultan ise Hatice ile ilişkisini öğrendiği Kemalettin’e güvenmemektedir artık.  Sadece Naime’nin değil, Abdülkadir’in de Firuze ile birlikteliğine engel olmaya çalışan Bidar Sultan, evlatlarını yanlış seçimlerinden döndürmeyi başarabilecek midir?
 
Sultan Abdülhamid, Almanlarla olan siyasi krizi çözmek üzereyken, bu kez Parvus’un başka bir korkunç  planıyla  yüz yüze kalır. Sultan Abdülhamid bu ölümcül hamleyi bertaraf etmeyi başarabilecek midir?


Yorumları Göster
Yorumları Gizle