GeriTelevizyon Ölene Kadar 22. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölüm nefes kesti!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ölene Kadar 22. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölüm nefes kesti!

Ölene Kadar 22. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölüm nefes kesti!

Ölene Kadar dizisi yeni bölüm fragmanı ile merak konusu oldu. Son bölümde yaşanan olayların ardından yeni bölümde neler yaşanacağını merak eden seyirciler, Ölene Kadar yeni bölüm fragmanında neler olabileceğini ilgiyle araştırıyor. Peki, ATV ekranlarında perşembe akşamları takipçileriyle buluşan Ölene Kadar 12. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? İşte, son bölümden bazı detaylar ve yeni bölüm fragmanı hakkında bilgi

Ölene Kadar dizisi bu akşam yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine oldukça şoke eden dakikalar yaşatmayı başardı. Başladığı günden itibaren her bölümüyle izleyicileri farklı farklı konularla şaşırtan dizi Ölene Kadar yeni bölümleriyle perşembe akşamı ekranlarda olacak. Dizinin bu akşam yayınlanan son bölümünde nefes kesen dakikalar yaşandı. Son bölümde Selvi, Gürcü Zerdan'la tanışmış, adamın kendisine ilgisinden rahatsız oldu. Beril'in onları bilerek bir araya getirdiğinden emindi. Son bölümün bitmesiyle yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Ölene Kadar 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ölene Kadar 12. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Dağhan girdiği yeni yolda kendini ispatlamak ve tehlikeli adamların güvenini kazanmak zorundadır. Ancak bu, hiç de kolay olmayacaktır. Öte yandan Selvi, Gürcü Zerdan'la tanışmış, adamın kendisine ilgisinden rahatsız olmuştur. Beril'in onları bilerek bir araya getirdiğinden emindir. Bunun için de Beril'in kapısına dayanır, hesap sorar.

BİR ÖNCEKİ BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Selvi'nin itirafından sonra dünyası başına yıkılan Dağhan, taşları tek tek yerine oturtmaya başlamıştır. Tek bilmediği babasını kimin öldürdüğüdür. Her ne kadar bu işin de arkasında Ender'in olduğundan emin olsa da gerçeği itiraf ettirip son noktayı koymak niyetindedir. Yılmaz, Fahri ve Ender'i avlayabileceği bir plan yapar. Bu plan hayatında bambaşka bir sayfanın açılmasına neden olur.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle