GeriTelevizyon Oflu Hoca Trakya'da nerede çekildi? İşte oyuncuları ve konusu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Oflu Hoca Trakya'da nerede çekildi? İşte oyuncuları ve konusu

Oflu Hoca Trakya'da nerede çekildi? İşte oyuncuları ve konusu

Oflu Hoca Trakya'da sinema perdesinin ardından televizyon ekranlarında da izleyici karşısına çıkmasının ardından konusu ve oyuncu kadrosu ile gündemde yer aldı. Oflu Hoca Trakya'da oyuncuları ve konusu hakkında bilgi edinmek isteyen vatandaşlar, internet üzerinden sorgulamalarına başladı. Peki, Oflu Hoca Trakya'da nerede çekildi ve oyuncuları arasında kimler var? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

Oflu Hoca Trakya'da ekran başındaki izleyicilerin oyuncuları ile araştırdığı sinema filmleri arasında yer alıyor. Başrollerinde Çetin Altay, Gökhan Yıkılkan gibi isimlerin yer aldığı Oflu Hoca Trakya'danın konusu ise bir transfer hikayesiyle ortaya çıkıyor. 

Oflu Hoca, başkanlığını yaptığı Doğanspor futbol kulübüne, genç yetenek Hayati’yi transfer etmek için Lüleburgaz yollarına düşmüştür. Gelgelelim Oflu Hoca’yı olmadık sürprizler beklemektedir Trakya’da.

Lüleburgaz’a adım attığı gün, ilçedeki hapishaneden, Oflu Hoca’nın Lüleburgaz günlerini kabusa çevirecek, yüzde yüz Trakyalı bir adam tahliye olur: Haspi. Haspi, görünüş itibariyle Oflu Hoca’nın ikizi gibidir adeta. Gelgelelim karakter olarak hiçbir ortak noktaları yoktur. Bu fiziksel benzerlik, her iki adamın da başına macera ve kahkaha yüklü belalar açacaktır.

Oflu Hoca Trakya'da filmi Kırklareli'nin Lüleburgaz ilçesinde çekilmiştir. 

OYUNCULARI KİMDİR?

Çetin Altay, Gökhan Yıkılkan, Gülhan Tekin, Bilal Çatalçekiç, Seymen Aydın, Ececan Gümeci Ünal, Hülya Aydın, Buket Dereoğlu ve Bahtiyar Engin ve Hidayet Erdinç.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle