GeriTelevizyon Oflu Hoca Trakya'da filminin oyuncu kadrosunda kimler var?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Oflu Hoca Trakya'da filminin oyuncu kadrosunda kimler var?

Oflu Hoca Trakya'da filminin oyuncu kadrosunda kimler var?

2018 yılında vizyona giren, Oflu Hoca Trakya filmi, beyaz perdenin ardından televizyonda izleyici ile buluşuyor. Adem Kılıç ve Serkan Karaarslan'ın yönetmenliğini yaptığı film, gülmek isteyenleri kahkahaya doyuracak. Oflu Hoca Trakya, konusu kadar oyuncu kadrosu ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Peki, Oflu Hoca Trakya'da filminin oyuncu kadrosunda kimler var? İşte, filmle ilgili bilgiler.

Oflu Hoca Trakya'da filmi beyaz perde ardından televizyon izleyicileriyle buluşuyor. 13 Nisan 2018’de vizyona giren Oflu Hoca Trakya'da filminde yeni transfer peşine düşen Haspi’nin maceraları anlatılıyor. Peki, Oflu Hoca Trakya'da filminin oyuncuları kimler?

Adem Kılıç ve Serkan Karaarslan'ın yönetmen koltuğunda oturduğu Oflu Hoca Trakya'da filminin başrollerini Çetin Altay, Gökhan Yıkılkan, ve Gülhan Tekin paylaşıyor. Üçlüye kadroda Bilal Çatalçekiç, Seyhan Aydın, Ececan Gümeci, Buket Dereoğlu ve Bahtiyar Engin eşlik ediyor. 

KONUSU

Doğanspor futbol kulübünün başkanlığını yapan Oflu Hoca, yeni transfer peşindedir. Genç yetenek Hayati’yi gözüne kestiren Oflu Hoca, onu transfer etmek için Lüleburgaz’a gider. Bu sırada Lüleburgaz’da hapishanede yatan Haspi adındaki bir adam tahliye olur. Haspi, tamamen farklı karakterde biri olsa da Oflu Hoca’ya ikizi kadar benzemektedir. Haspi’nin hapisten çıkması Oflu Hoca’nın Lüleburgaz’daki günlerini kabusa çevirir.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle