GeriTelevizyon O Hayat Benim finali böyle duyurdu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

O Hayat Benim finali böyle duyurdu

O Hayat Benim finali böyle duyurdu

O Hayat Benim dizisi ekran macerasını noktalamaya hazırlanıyor. Ekranların en uzun soluklu yapımlarından olan O Hayat Benim dizisi 113. bölümüyle final yapacak.

O Hayat Benim macerasında sona gelindi. FOX TV’nin dört sezondur devam eden uzun dizisi O Hayat Benim final fragmanıyla takipçilerine üzücü haberi verdi.  Ezgi Asaroğlu, Ceren Moray,Keremcem,Oya Başar,Sinan Albayrak, Ahu Sungur ve Zerrin Sümer gibi ünlü oyuncuların rol aldığı O Hayat Benim 131'inci bölümde izleyicileri veda edecek. Önceki gün dizi oyuncusu Sinan Albayrak son sahnesi çekilince bir veda konuşması yaptı.

FİNAL ÖNCESİNDE NELER YAŞANDI?

Efsun ve Arda’nın boşanma davası görülürken içeri sürpriz bir isim girdi Efsun’un bir an umutlanmasını sağlayan bu isim, ne yazık ki mutlu çiftin severek ayrılmasına mani olmadı. Efsun ve Arda boşanır. Yine de kalpleri beraberdi. Zeynep’in onları ayırdıktan sonraki ilk eylemiyse Arda’yı hemen nikah günü alması için tehdit etmek oldu. Volkan’sa Zeynep ve Zühal’in karıştırdığı işleri artık öğrenmişti. Zeynep tarafından reddedilmeyi içine sindiremeyen Volkan, Kısmetsiz Mahallesi’ndeyse bir yangın tehlikesi yaşandı. Bu şok edici olayın failiyse Ganimet’ti! Bu sırada Zeynep’in planlarını alt üst eden bir gelişme yaşandı. Zeynep ne yapacağını bilemezken Volkan’dan gelen ikinci darbeyle şoke oldu. Bu durum, Arda ve Efsun’u da beklenmedik olayların içine itti ve Efsun bir kez daha Arda’yı kurtarmak için kendini bir maceranın içinde buldu! 

 

 

 

 

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle