GeriTelevizyon O Hayat Benim 131. yeni bölüm fragmanı öncesi detaylar ortaya çıkıyor!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

O Hayat Benim 131. yeni bölüm fragmanı öncesi detaylar ortaya çıkıyor!

O Hayat Benim 131. yeni bölüm fragmanı öncesi detaylar ortaya çıkıyor!

O Hayat Benim 131. final bölümü öncesi son bölüm ekrana geldi. Ortalığın giderek karıştığı son bölümün ardından final bölümünde neler yaşanacağını merak eden izleyiciler, O Hayat Benim 131. bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Son bölümde Ganimet'in gereksiz hareketi sonrası Kısmetsiz Mahallesi, büyük bir yangın korkusuyla karşı karşıya kalmıştır. Peki, son bölümün ardından O Hayat Benim 131. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, son bölüm ve yeni bölüm hakkında bazı bilgiler

O Hayat Benim yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bu akşam yayınlanacak olan 130. bölüme dair ipuçları veren fragmana Ganimet'in çıkardığı yangın damga vurdu. Öte yandan Kısmetsiz Mahallesi’ndeyse bir yangın tehlikesi yaşanır. Bu şok edici olayın failiyse Ganimet’tir! O Hayat Benim yeni bölümünde Arda ve Efsun ise beklenmedik olayların içerisine girecektir. İşte, O Hayat Benim 130. bölüm fragmanı ve özeti detayda!

Efsun ve Arda’nın boşanma davası görülürken içeri sürpriz bir isim girer. Efsun’un bir an umutlanmasını sağlayan bu isim, ne yazık ki mutlu çiftin severek ayrılmasına mani olmayacaktır. Efsun ve Arda boşanır. Yine de kalpleri beraberdir. Zeynep’in onları ayırdıktan sonraki ilk eylemiyse Arda’yı hemen nikah günü alması için tehdit etmek olur. Böylece mesele uzamadan kapanacaktır. Volkan’sa Zeynep ve Zühal’in karıştırdığı işleri artık öğrenmiştir. Zeynep tarafından reddedilmeyi içine sindiremeyen Volkan, Zeynep’in oynadığı oyunları bozabilecek midir? Kısmetsiz Mahallesi’ndeyse bir yangın tehlikesi yaşanır. Bu şok edici olayın failiyse Ganimet’tir! Peki Ganimet bunu neden yapmıştır? Nasıl paçayı bu işten sıyıracaktır? Bu sırada Zeynep’in planlarını alt üst eden bir gelişme yaşanır. Zeynep ne yapacağını bilemezken Volkan’dan gelen ikinci darbeyle şoke olur. Bu durum, Arda ve Efsun’u da beklenmedik olayların içine itecektir ve Efsun bir kez daha Arda’yı kurtarmak için kendini bir maceranın içinde bulacaktır! Bu kez ya her şey son bulacaktır ya da çift sonsuza kadar ayrılacaktır!

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Arda’nın gerçekleri ortaya çıkarmak için yaptığı oyun, Kenan’ın Atahan Konağı’na sürpriz baskınıyla yarıda kalır. Kenan’ın tehdidi karşısında tüm aile ne yapacaktır? Ona kim dur diyecektir? Öte yandan Zeynep, Arda’nın kendisiyle sadece bir oyun için sözlendiğini öğrenir ve buna karşı Efsun ve Arda’yı ayırmak için korkunç bir plan daha yapar. Zeynep, Zühal’in de yardımıyla ele geçirdiği büyük bir sır sayesinde Efsun ve Arda’yı boşanmaya zorlayacaktır. Arda ve Efsun bu kez çok önemli bir karar vermek zorundadır, ya ömürlerinin kalanını hapiste geçirecek, ya da boşanacaklardır. İki aşık, birbirlerini bu kadar severken nasıl bir karar verecektir? Zeynep’in oyunlarına başlarda soğuk bakan Sultan, kızının namusu söz konusu olduğunda Efsun ve Zeynep arasında bir seçim yapmak zorunda kalır. Bu sırada Mehmet Emir de önemli bir kararın eşiğindedir. Figen’le evlenmek isteyen Mehmet Emir’e Hülya tüm şiddetiyle karşı çıkar. Figen’in taşıdığı sırların ortaya çıkmasıysa an meselesidir. 

BİR ÖNCEKİ BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Efsun’la Arda’nın ilişkisi, evliliği, aşkı sonsuza dek bitmek üzere! Zeynep’in yalanları sürdükçe... Ne Bahar ne de Ateş’in gücü gerçekleri ortaya çıkarmaya yetmediği müddetçe... Arda’nın tek şansı Efsun’u alıp herkesten ve tüm bu yalanlardan uzak tutabilmek, ve Zeynep’i köşeye sıkıştıracak bir tuzak planlamak. Peki ya Hülya? Kenan’ın onu elinde tuttuğunu öğrenseler de bu kez eli kolu bağlı olan Mehmet Emir, Asım ve Ateş... Hülya’nın kendini kurtarmaktan, Kenan’a cezasını kendi elleriyle vermekten başka çaresi yok. Ama ne pahasına? Atahanları kaçınılmaz ve trajik akıbetlerinden kim koruyabilir artık?

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle