GeriTelevizyon Nusret Gökçe kimdir ve kaç yaşındadır? Nusret nasıl ünlendi?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Nusret Gökçe kimdir ve kaç yaşındadır? Nusret nasıl ünlendi?

Nusret Gökçe kimdir ve kaç yaşındadır? Nusret nasıl ünlendi?

Tuzlama hareketi ve yatırımları ile dünya çapında ün kazanan Nusret Gökçe, sosyal medya ve internette de adından söz ettirmeye devam ediyor. Et restoranlar zinciri bulunan Nusret Gökçe, zaman zaman vatandaşlar tarafından merak konusu oluyor. Peki, dünyaca ünlü birçok ismi ağırlayan Nusret Gökçe kimdir ve kaç yaşındadır? İşte, Nusret Gökçe'nin hayatı ile ilgili bazı bilgiler.

Saltbae (Tuzlama) hareketiyle tüm dünya fenomen haline gelen Nusret Gökçe, katıldığı programlar ve sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Dünyaca ünlü birçok ismi ağırlayan Nusret Gökçe’nin hayatına ilişkin bilgiler merak ediliyor. Peki, Nusret Gökçe kimdir, nasıl ün kazandı?

Mesleğini “et sanatçısı” ve “et sihirbazı” olarak tanımlayan Nusret Gökçe, maden işçisi bir babayla ev hanımı bir annenin 5 çocuğunun sondan ikincisi olarak Erzurum’da doğdu. Geçim sıkıntısı yüzünden daha 2 yaşına basmadan ailece toplanıp Darıca’ya göç ettiler. İlkokulu bitirir bitirmez henüz 13 yaşındayken, abisinin yanında kasapta çalışmaya başladı. Restoran kariyerine ise bir alışveriş merkezinde açılan kasap-restoran konseptiyle adım attı. Dünya üzerindeki diğer restoran konseptlerini görmek isteyen Nusret Gökçe, Arjantin'e doğru yola çıktı. 2010 yılında yurt dışında edindiği deneyimler sonucunda Etiler’de kendi restoranını açtı. Dünyaca ünlü birçok ismi ağırlayan Nusret Gökçe, paylaşımlarıyla sosyal medya fenomenlerinden biri haline geldi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle