GeriTelevizyon No: 309 neden final yaptı? No: 309 final bölümünde neler yaşandı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

No: 309 neden final yaptı? No: 309 final bölümünde neler yaşandı?

No: 309 neden final yaptı? No: 309 final bölümünde neler yaşandı?

No: 309 final bölümü ile merak edilmeye başlandı. Sürpriz bir şekilde final yapma kararı alan No:309'da Lale ve Onur arasındaki ilişki normale dönüyor. Kendisini affettirmek için her türlü yolu arayan Onur, bunun bir yolunu bulmuştur. İşte, No: 309 final bölümü hakkında detaylı bilgiler

No: 309 dizisi bu akşam yayınlanan final bölümüyle izleyicilerine veda etti. Ekranların herkes tarafından soluksuz takip edilen dizisi No: 309 final bölümüyle heyecan yarattı. Dizinin final bölümünde Duru ile ilgili gerçeği öğrenen Lale hayatının şokunu yaşadı. Ne yapacağını bilemez halde annesinin evine döndü. Songül kızına destek oldu. Peki, No: 309 dizisinin final bölümünde başka neler yaşandı?

FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Duru ile ilgili gerçeği öğrenen Lale hayatının şokunu yaşar. Ne yapacağını bilemez halde annesinin evine döner. Songül kızına destek olur. Bu sırada Onur perişan halde kendini affettirmenin yollarını aramaktadır. Onur'a en büyük destek Kurtuluş ve Yıldırım’dan gelir. Acaba Onur sonunda başarılı olabilecek midir?

FİNAL BÖLÜMÜNÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Duru kolyesini hastanede unutur. Bunu fark eden Lale geri vermek üzere kolyeyi alır ve unutmamak için boynuna takar. Onur kolyenin Lale’de olduğunu görünce şok olur ve kolyeyi ondan almanın yollarını aramaya başlar. Bu arada Yıldırım Onur’un bir kızı olduğunu öğrenir. Onur’la konu hakkında konuşur ve bu gerçeği Songül’e söylemeye karar verir. Lale bu sefer gerçeği öğrenebilecek midir?


Yorumları Göster
Yorumları Gizle