GeriTelevizyon No: 309 46. yeni bölüm fragmanında Lale ve Onur'da enteresan tavırlar
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

No: 309 46. yeni bölüm fragmanında Lale ve Onur'da enteresan tavırlar

No: 309 46. yeni bölüm fragmanında Lale ve Onur'da enteresan tavırlar

No: 309 46. yeni bölüm fragmanının ilk dakikalarında her şey çözüme kavuştu diye ümitlenirken, ortalık yine karışmıştır. No:309 46. bölüm fragmanında Onur'un Lale'ye olan tutumu bir anda değişmiş ve sert bir rüzgar gibi esmeye başlamıştır. Bu durum Lale için yeniden ümitsizlik anlamına gelmiştir. No: 309 46. bölüm fragmanında boşanma konusunda kesin kararlarını veren çift, mahkemede görüşmek için sözleşmişlerdir. İşte, yeni bölüm fragmanından bazı kareler

No: 309 46. yeni bölüm fragmanında izleyicilere heyecan dolu dakikalar yaşattı. Birbirlerine kavuşmak için büyük bir çaba sarf eden Lale ve Onur çifti, ayrılık sinyallerini kuvvetlendirmiştir. No: 309 46. yeni bölüm fragmanında inanılmaz kararlar veren çift, bir anda tersine dönmüştür. Dizinin yeni bölüm fragmanında Lale'nin annesinin elini öpen Onur, kararının kesinliğini net bir şekilde göstermiştir. İşte, tüm bunların yaşanacağı No: 309 46. yeni bölüm fragmanı ve detaylı bilgiler

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK

İsmet'in, Onur ve Lale'nin evine yerleşmesi üzerine Onur ve Lale arasında bir evcilik oyunu baslar. İkisi de İsmet'in hastalanmasından dolayı vicdan azabı duyar ve o iyileşene kadar araları iyiymiş gibi davranmaya karar verir. Bu durum Yıldız'ı mutlu ederken Betül'ü üzer. Betül ve Erol İsmet'in hafızası yerine gelsin diye çeşitli yollar aramaya başlar. Bu arada Filiz'in ikizleri dünyaya gelir. Erol ve Filiz ebeveyn olmanın mutluluğunu yaşar. Onur ve Lale'nin bu evcilik oyunu acaba gerçeğe dönecek midir?

SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Onur’un boşanalım demesi üzerine Lale iyice hırslanır ve gururundan bu teklifi kabul eder, araları iyice kötüleşir, boşanma davası açma noktasına gelirler. İkisi de avukatlarıyla görüşür. Artık ikisi de sevgilerinin karşılıksız olduğuna inanmaktadır. Songül büyük bir sırrı öğrenir ve hayal kırıklığı yaşar, kızlarına çok sinirlenir. Avukatları aracılığı ile görüşen Onur ve Lale’nin son kararları ne olacaktır?

DİZİNİN KONUSU

Dedesinden kalan mirası alabilmek ve şirketin başına geçebilmek için evlenmesi ve de çocuk sahibi olması gereken Onur, annesinin zoruyla bir randevuya gider.

Lale de annesinin ayarladığı randevu için aynı mekandadır. Birbirlerini tanımayan Lale ve Onur yanlış anlaşılmalar sonucu aynı masaya otururlar. Bu yanlışlık onları büyük bir sürprize hazırlar..

Yorumları Göster
Yorumları Gizle