GeriTelevizyon Nefes Nefese yeni bölüm fragmanında Rüya'dan şaşırtan hamle
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Nefes Nefese yeni bölüm fragmanında Rüya'dan şaşırtan hamle

Nefes Nefese yeni bölüm fragmanında Rüya'dan şaşırtan hamle

Nefes Nefese dizisinin yeni fragmanı ilk bölümün hemen ardından yayınlandı. Usta oyuncu Uğur Yücel’in yönetmen koltuğunda oturduğu hem de başrolünde yer aldığı Nefes Nefese’nin ilk bölümünde dizinin konusuna dair detaylar ortaya çıktı. İşte, Nefes Nefese 2. bölüm fragmanı ve konusuna dair ipuçları!

Melisa Şenolsun, Şükrü Özyıldız ve Uğur Yücel’in başrollerini paylaştığı Nefes Nefese dizisi dün akşam ilk bölümüyle ekranlara “merhaba” dedi. Duygu ve entrika yüklü sahnelerin iç içe geçtiği Nefes Nefese’nin ilk bölüm finalinin hemen ardından yeni görüntüler paylaşıldı. Yeni bölüm fragmanında Yusuf tarafından kaçırılan Rüya'nın sahneleri dikkat çekti. Rüya Kıran (Melisa Şenolsun) o sabah Berlin'deki evinden Suriye'ye doğru yola çıktığında ölümü çoktan göze almıştır.

Aynı sabah, “bir daha dönmem,” diyerek ailesini terk eden Yusuf Alacan'ın (Şükrü Özyıldız) altı yıl sonra ilk kez Antakya'ya, baba evine döneceği gündür.

Yine o gün, Yusufların arazisinden Suriye'ye geçmeye çalışan kaçak bir konvoy yakalanmış, Mit görevlisi Selma Çelik (Şebnem Hassanisoughi) Atmaca lakaplı uluslararası büyük bir kaçakçının peşine düşmüştür. O akşam Yusuf ve Rüya'nın yolları Suriye sınırında çakışır.

Rüya karşıya geçebilmek için Boran'la (Nik Xhelilaj) buluşmaya, Yusuf ise arazideki sorun yüzünden kaçırılan babasını kurtarmaya gelmiştir. Yusuf'un tetiği çekmesiyle birlikte kıyamet kopar. Boran Yusuf'un babasını, Yusuf ise babasına karşılık Rüya'yı rehin alır. İkisinin de bilmediği, konvoyun sahibi Atmaca lakaplı uluslararası kaçakçının, Berlin'de çok sevilen bir lokantacı olan Rüya'nın babası Ayaz Kıran (Uğur Yücel) olduğudur.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle