GeriTelevizyon Nefes Nefese dizisi yayınlanan ilk bölümüyle heyecan yarattı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Nefes Nefese dizisi yayınlanan ilk bölümüyle heyecan yarattı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Nefes Nefese dizisi yayınlanan ilk bölümüyle heyecan yarattı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Nefes Nefese dizisi ekranlara gelen ilk bölümüyle izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşattı. Ekranlara merhaba diyen Nefes Nefese dizisinin ilk bölümünde Rüya Kıran o sabah Berlin'deki evinden Suriye'ye doğru yola çıktığında ölümü çoktan göze almıştı. Yayınlanan ilk bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Nefes Nefese dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Nefes Nefese dizisi yayınlanan ilk bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşattı. Dizinin yayınlanan ilk bölümünde “bir daha dönmem,” diyerek ailesini terk eden Yusuf Alacan'ın altı yıl sonra ilk kez Antakya'ya, baba evine döneceği gün geldi. Yayınlanan ilk bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Nefes Nefese dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Nefes Nefese dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

İLK BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Rüya Kıran (Melisa Şenolsun) o sabah Berlin'deki evinden Suriye'ye doğru yola çıktığında ölümü çoktan göze almıştır.

Aynı sabah, “bir daha dönmem,” diyerek ailesini terk eden Yusuf Alacan'ın (Şükrü Özyıldız) altı yıl sonra ilk kez Antakya'ya, baba evine döneceği gündür.

Yine o gün, Yusufların arazisinden Suriye'ye geçmeye çalışan kaçak bir konvoy yakalanmış, Mit görevlisi Selma Çelik (Şebnem Hassanisoughi) Atmaca lakaplı uluslararası büyük bir kaçakçının peşine düşmüştür. O akşam Yusuf ve Rüya'nın yolları Suriye sınırında çakışır.

Rüya karşıya geçebilmek için Boran'la (Nik Xhelilaj) buluşmaya, Yusuf ise arazideki sorun yüzünden kaçırılan babasını kurtarmaya gelmiştir. Yusuf'un tetiği çekmesiyle birlikte kıyamet kopar. Boran Yusuf'un babasını, Yusuf ise babasına karşılık Rüya'yı rehin alır. İkisinin de bilmediği, konvoyun sahibi Atmaca lakaplı uluslararası kaçakçının, Berlin'de çok sevilen bir lokantacı olan Rüya'nın babası Ayaz Kıran (Uğur Yücel) olduğudur.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle