GeriTelevizyon Muhteşem İkili’nin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kim bu Ahsen?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Muhteşem İkili’nin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kim bu Ahsen?

Muhteşem İkili’nin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kim bu Ahsen?

Muhteşem İkili dizisi 6 Aralık Perşembe akşamı 6. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Sürprizlerle dolu gelişmelerin olduğu Muhteşem İkili son bölümünde MKC ve Yağmur’un ayrı kalma kararı ikisini de perişan ederken, Kaan'ın ortadan kaybolması ile ortalık karıştırdı. Finalde Ahsen'in görüntüleri kafalarda soru işareti bırakı. Şimdi ise gözler yeni bölüm gelişmelerinde. Peki, Muhteşem İkili’nin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kim bu Ahsen?

Muhteşem İkili’nin yeni fragmanı son bölümün hemen ardından gündeme geldi. Ekran macerasında 6 haftayı geride bırakan Muhteşem İkili’nin son bölümünde Bir yanda Barca ve Nilüfer arasındaki yakınlaşma, diğer yanda MKC ve Yağmur arasındaki önlenemez duygular ön plana çıktı. Muhteşem İkili son bölüm finalinde Barca ve MKC beklemedikleri bir isimle karşı karşıya geldi. İkilinin şaşkınlığına tanık olan izleyiciler heyecanla fragman araştırması yapıyor.

Yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizden ulaşabilirsiniz.

Barca ve MKC'nin Özel Birimi, Fişek Ekrem'e büyük darbe vurdu. Hapisten çıktıktan sonra kendisini içeri atan hakim ve savcıyı öldüren Fişek Ekrem, kızını evlendirmek için hazırlıklara başladı. Barca ve MKC bu haberi duydu. Ekrem'i düğünde yakalamak için plan yaptılar. Özel Birim'deki polisler düğüne çalgı ekibi olarak sızmayı başardı. Barca ve MKC, düğün salonunun arka tarafında konuşlandılar. Fişek Ekrem'e polisin operasyon düzenleyeceği haberi geldi. Düğün salonun arka kapısından kaçmaya çalışırken Barca ve MKC uzun namlulu silahlarla ona engel olmaya çalıştılar; fakat, kalabalık olan Ekrem kaçmayı başardı. Fişek Ekrem bu operasyon sonrasında mahalledeki egemenliğini kaybetti.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle