GeriTelevizyon Muhteşem İkili dizisinin son bölümünde aksiyon dolu anlar yaşandı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Muhteşem İkili dizisinin son bölümünde aksiyon dolu anlar yaşandı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Muhteşem İkili dizisinin son bölümünde aksiyon dolu anlar yaşandı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Muhteşem İkili dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerini yine ekran başına kilitlemeyi başardı. Dizinin yayınlanan son bölümünde MKC, geçirdiği ameliyat sonrası hala iyileşmemiş, bayılma ataklarıyla uğraşırken Barca onun intikamının peşine düştü. Son bölümün sona ermesinin ardından diziseverler tarafından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Muhteşem İkili dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Muhteşem İkili dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine nefes kesen anlar yaşattı. Dizinin yayınlanan son bölümünde Nilüfer ve Barca, yakınlaşmalarını MKC’nin öğrenmesiyle iki yabancıya dönüştü. Son bölümün sona ermesinin ardından diziseverler tarafından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Muhteşem İkili dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Muhteşem İkili dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

MKC, geçirdiği ameliyat sonrası hala iyileşmemiş, bayılma ataklarıyla uğraşırken Barca onun intikamının peşine düşmüştür. Nilüfer ve Barca, yakınlaşmalarını MKC’nin öğrenmesiyle iki yabancıya dönüşmüşlerdir.

Yağmur ise, MKC’ye olanlardan sonra tekrar aile olma fikrine ısınmaya başlamıştır. MKC, Yağmur’a tekrar evlenme teklifi etmeye karar verir. Fakat, Yağmur’un şartı MKC’nin işini bırakmasıdır.

MKC’nin kafası, Barca’ nın karşılarına çıkan yeni kötü Profesör tarafından zindana kapatılmasıyla daha da karışır. Muhteşem İkili bir araya gelemeyecek kadar birbirlerine kırgınken, ancak bir araya geldiklerinde yıkabilecekleri bir kötüyle karşı karşıyadır.

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle