GeriTelevizyon Meryem son bölümde Oktay öldü mü? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Meryem son bölümde Oktay öldü mü? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Meryem son bölümde Oktay öldü mü? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Meryem dizisinin sürprizlerle dolu son bölümü ardından yeni fragman araştırmaları başladı. Bu hafta en çok merak edilen konu bindiği ambulans alev topuna dönen Oktay'ın akıbetiydi. Geçtiğimiz hafta Meryem'in kurşunuyla yaralanan Oktay, bindiği ambulanstan sağ çıkamadı ancak yaşattıklarının etkisi sürmeye devam etti. Peki Meryem yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Meryem dizisinin 20 Aralık tarihli bölümüne Oktay'ın ölüm haberi damga vurdu. Dizinin son bölümünde Derin’in hastaneden kaçırdığı Oktay, içinde olduğu ambulansla birlikte uçurumdan yuvarlandı. Ambulansta patlama yaşandı ve Oktay’ın öldüğü anlaşıldı. Güçlü, bu haberi ağabeyi Savaş ve Meryem ile paylaştı Meryem ile Savaş, tüm kötülükleri arkalarında bırakarak kalplerinin sesini dinlediler ancak Oktay hakkındaki gerçekleri öğrenmeye çalışan Güçlü'nün öğrendiği gerçekle geçmiş yeniden karşılarına dikildi. Öğrendiği bilgi sonrası Savaş’ın karşısına dikilen Güçlü, Meryem’in her şeyden sorumlu olduğunu savundu. Bu konuşmaları duyduktan sonra bir kez daha ortadan kaybolan Meryem'i zor bir yüzleşme daha beklemektedir. Bu yüzleşmenin sonucunu merak eden izleyiciler yeni fragmanı araştırıyor. Peki Meryem dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Meryem yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz bu sayfadan izleyebilirsiniz.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Meryem ile Savaş'ın aşkı zirveye çıkıyor! İkili bir arada yaşadıkları tüm problemleri arkalarında bırakmak isterler. İlk defa her ikisi de sorunlarından sıyrılıp, gelecekleri hakkında umut dolu olabilmişlerdir. Bu aşk dolu dakikalar, Güçlü'den gelen telefonla son buluyor. Güçlü, savcı Oktay'ın gözleri önünde cayır cayır yandığını ve öldüğünü söyler. Şok haberi alan Savaş, kendileri için hiçbir şeyin eskisi gibi olamayacağını anlamıştır. Meryem ile Savaş'ı şimdi yeni bir mücadele beklemektedir. 

Oktay’ın ölümünün ardından Meryem, geçmişinden birini kaybettiği için sarsılmıştır. Savaş geleceğe dair umutludur. Derin, Meryem’in hapse girmesi için harekete geçer. Nurten de oğlunun katilinin Meryem olduğunu düşünmektedir. Savaş, Meryem’i korumak için onu uzaklaştırmaya karar verir ancak Oktay hakkındaki araştırma derinleştikçe tüm karakterleri ilgilendiren bilgiler ortaya çıkmaya başlamıştır.

 

 

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle