GeriTelevizyon Meryem 23. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölüm neden yok?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Meryem 23. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölüm neden yok?

Meryem 23. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölüm neden yok?

Yılbaşı sonrası ertelenen dizilerden biri de Meryem oldu. Kanal D ekranlarının güçlü oyuncu kadrosu ve çarpıcı senaryo örgüsüyle dikkat çeken Meryem en son 27 Aralık'ta izleyici karşısına çıkmış, son bölüm finali ardından gözler yeni fragmana çevrilmişti. Peki Meryem 23. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölüm zaman yayınlanacak?

Meryem dizisinin 23. bölümü neden yok sorusu sevilen dizinin takipçileri tarafından en çok merak edilen ve sorgulanan konular arasında yer almaya başladı. Sevilen dizi Meryem dizisinin yeni bölüm fragmanı da ekranlara gelmedi. Dizinin kanal tarafından yayın akışında çıkartılması izleyicileri meraklandırdı. Peki, Meryem 23. bölüm neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Meryem dizisi bu hafta 23. bölümüyle ekranlarda yer almayacak. Kanal D ekranlarının büyük bir heyecanla takip edilen dramatik dizisi Meryem yeni bölümüyle 10 Ocak Çarşamba akşamı ekranlarda olacak.

SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Derin, Nurten’le işbirliği yaparak kendi kuyusunu kazdığının farkında bile değildir. Nurten, Meryem’i öldürmeye kararlıdır. Derin ise içten içe bunu arzu etse de çekimser davranmaktadır. Derin’in bütün foyaları ortaya çıkmak üzeredir.

Güçlü’nün Meryem’e olan kırgınlığı Savaş ile arasına mesafe girmesine sebep olmuştur. Güçlü, Burcu’nun eski kocasına dair bulduğu izin peşine düşmüştür ve bu tehlikeli yolda yapayalnızdır. 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle