GeriTelevizyon Meryem dizisinin yayınlanan son bölümünde şoke eden dakikalar yaşandı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Meryem dizisinin yayınlanan son bölümünde şoke eden dakikalar yaşandı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Meryem dizisinin yayınlanan son bölümünde şoke eden dakikalar yaşandı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Meryem dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Meryem'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Savaş’ın babasını sakladığını öğrenen Meryem’in bu duruma canı sıkılsa da Savaş’a güveni tamdı. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Meryem dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Meryem dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerini ekran başına kilitlemeye devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Oktay, ikinci yaşamı için her şeyi yapmaya hazırdı ve hedefinde Savaş vardı. Üstelik bu defa çok daha tecrübeli ve yaşama aşkı ile doluydu. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Meryem dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

 

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Berk ve Beliz, Yurdal’ın yerini öğrenmiştir. Burcu ise Güçlü’ye ulaşmaya çalışmaktadır. Savaş’ın babasını sakladığını öğrenen Meryem’in bu duruma canı sıkılsa da Savaş’a güveni tamdır.

Oktay, ikinci yaşamı için her şeyi yapmaya hazırdır ve hedefinde Savaş vardır. Üstelik bu defa çok daha tecrübeli ve yaşama aşkı ile doludur. Derin, annesi Suzan Şahika tarafından ona bakması için görevlendirilmiştir


Yorumları Göster
Yorumları Gizle