GeriTelevizyon Meleklerin Aşkı dizisinin Şirin’i Ebrar kimdir? Kaç yaşındadır? Nerelidir?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Meleklerin Aşkı dizisinin Şirin’i Ebrar kimdir? Kaç yaşındadır? Nerelidir?

Meleklerin Aşkı dizisinin Şirin’i Ebrar kimdir? Kaç yaşındadır? Nerelidir?

Meleklerin Aşkı dizisinin Şirin'i Ebrar birçok izleyici tarafından araştırılan ve sorgulanan isimler arasında yer almaya başladı. Ekranlarda daha öncede birçok programda yer alan Ebrar tatlılığıyla dikkatleri çekmeye devam ediyor. Peki, Meleklerin Aşkı dizisinin Şirin’i Ebrar kimdir? Kaç yaşındadır?

Ekranlarda perşembe akşamı yayınlanmaya başlayacak olan Meleklerin Aşkı dizisinde yer alan çocuk oyuncu Ebrar'ın kim olduğu izleyiciler tarafından sorgulanmaya başladı. Peki, Meleklerin Aşkı’nın Şirin’i Ebrar kimdir? Kaç yaşındadır?

EBRAR ALYA DEMİRBİLEK (ŞİRİN ÇEKİLMEZ)

Henüz sadece altı yaşında olan Şirin, Çekilmez ailesinin en küçük bireyidir. Büyümüş de küçülmüş lafı onun için icat edilmiştir. Evin neşesi ve istihbaratıdır. Çocuksu hisleri ve hinlik gibi görünen saflığı sayesinde kimi zaman çözülmez denen olayları çözüme kavuşturacak kimi zaman da ufak çaplı felaketlere neden olacaktır.

EBRAR ALYA DEMİRBİLEK KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

30.09.2013'de doğan Ebrar Alya Demirbilek, 6 aylıkken Yalan Dünya dizisinde 13 bölüm yer aldı. Sen Benimsin adlı dizide ve Vecihi Hür Kuş adlı sinema filminde yer alan Ebrar Alya bir çok reklam filminde de boy gösterdi. Ebrar Alya Demirbilek hâlâ Show TV'de yayınlanan Çocuktan Al Haberi adlı programda yer alıyor. 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle