GeriTelevizyon Mehmetçik Kutülamare dizisinin son bölümünde şoke eden anlar yer aldı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Mehmetçik Kutülamare dizisinin son bölümünde şoke eden anlar yer aldı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Mehmetçik Kutülamare dizisinin son bölümünde şoke eden anlar yer aldı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Mehmetçik Kutülamare dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde İngiliz karargahına sızarak İngiliz ordusunun harekat planına ulaşan Üsküplü, bu değerli bilgiyi Yüzbaşı Şefik’e ulaştırdı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Mehmetçik Kutülamare dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Mehmetçik Kutülamare dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine oldukça hareketli dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde harekat planını Üsküplü’nün öğrenmesine engel olamayan Cox, bu bilginin Şefik’e ulaşmasına engel olmaya çalıştı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Mehmetçik Kutülamare dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Mehmetçik Kutülamare dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

İngiliz karargahına sızarak İngiliz ordusunun harekat planına ulaşan Üsküplü, bu değerli bilgiyi Yüzbaşı Şefik’e ulaştırmıştır. Ancak aralarında yaşananlar, ikili arasındaki gerginliği devam ettirmektedir. Peki Şefik, Üsküplü ile yaşadığı sorunları bir kenara bırakıp ona itimat edecek midir?

“Cox Üsküplü’yü durdurabilecek mi?”

Harekat planını Üsküplü’nün öğrenmesine engel olamayan Cox, bu bilginin Şefik’e ulaşmasına engel olabilecek midir? Aksi taktirde tüm planları boşa gidecek olan Cox için bu durum geri dönüşü olmayan felaketlere yol açabilir. Şimdi bir tedbir almalı ve bu planın hayata geçirilmesini engellemelidir. Peki, Cox’un planı nedir?

“ Mehmet ve Zeynep için dönüm noktası”

Yaşanan zorluklara rağmen Zeynep’ten vazgeçmeyen Mehmet, önemli bir karar almanın eşiğindedir. Bu karar, hayatı boyunca taşıyacağı bir yükü beraberinde getirecektir. Mehmet’in alacağı önemli karar nedir?


Yorumları Göster
Yorumları Gizle