GeriTelevizyon Mehmetçik Kutül Amare dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Mehmetçik Kutül Amare dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak?

Mehmetçik Kutül Amare dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak?

Mehmetçik Kutül Amare dizisinin yeni sezonu hakkında tarih araştırmaları sürmeye devam ediyor. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşatan Mehmetçik Kutül Amare dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak? Tarih bilgisi paylaşıldı mı?

Mehmetçik Kutül Amare dizisi yeni sezon ne zaman başlayacak sorusunun yanıtı, dizinin takipçileri tarafından merak edilen ve sorgulanan konular arasında yer almaya devam ediyor. Sezon finaliyle şoke eden anlar yaşatan Mehmetçik Kutül Amare dizisinin yeni sezonunda neler yaşanacağı merak konusu. Peki, Mehmetçik Kutül Amare dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak? Tarih bilgisi paylaşıldı mı?

Mehmetçik Kutül Amare dizisinin yeni sezonu hakkında henüz bir açıklama yapılmadı fakat dizinin yeni sezonunun eylül ayı sonlarına doğru başlayacağı düşünülüyor.

SEZON FİNALİNDE YAŞANANLAR

Kumandan Şefik’in büyük hatası”

Şefik, Üsküplü’nün İngiliz karargahına sızarak getirdiği çok önemli bilgilere itibar etmiştir. Ancak Cox’un oyunu ile fikrini değiştiren Şefik, orduyu tuzağın içine götürür. Cox, önceden tuzak hazırladığı yerde Osmancık Taburunu hazırlıksız yakalamayı başarmıştır. Peki, bu tuzak nasıl sonuçlanacaktır?

Üsküplü rafineri’yi fetheder

Şefik’in tuzağa düştüğünden habersiz olan Üsküplü, az sayıda neferi ile savunmasız halde bulunan Abadan petrol Rafinerisine saldırır. Amacı rafineriyi koruyarak İngilizlerin eline geçmesini engellemek ve Osmanlı ordusu için yakıt üretmektir. Ancak son anda alacağı kara haber her şeyi alt üst edecektir. Üsküplü’nün önünde vermesi gereken ve dönüşü olmayan çok önemli kararlar vardır.

Düğümler çözülüyor

Kut şehri, şimdiye kadar görmediği bir acıya şahit olacaktır. Şehir için karanlık günler daha yeni başlamıştır. Ancak hala bir umut vardır. Sonu şehadet olan bir umut…


Yorumları Göster
Yorumları Gizle