GeriTelevizyon Mehmetçik Kutlu Zafer dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Mehmetçik Kutlu Zafer dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Mehmetçik Kutlu Zafer dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Mehmetçik Kutlu Zafer dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine aksiyon dolu dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Selman’ı Pak’ta İngilizlerin, Bağdat hayallerine son veren Türk Ordusu için karar zamanıydı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı araştırılmaya başladı. Peki, Mehmetçik Kutlu Zafer dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Mehmetçik Kutlu Zafer dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine ilginç dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde İngilizler, Mehmet’in aklıyla oynamış, onu bir başka kişi olduğuna ikna etmiştir. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı araştırılmaya başladı. Peki, Mehmetçik Kutlu Zafer dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Mehmetçik Kutlu Zafer dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Selman’ı Pak’ta İngilizlerin, Bağdat hayallerine son veren Türk Ordusu için karar zamanıdır… Ya İngilizlerin arkalarından gidecek ve şehri kuşatacaklardır ya da bekleyip yaralarını saracaklardır…

İngilizler, Mehmet’in aklıyla oynamış, onu bir başka kişi olduğuna ikna etmiştir. Mehmet’e kim olduğunu hatırlatabilecek bir tek kişi vardır, kardeşi Said… Çok iyi korunan hastaneye girip Mehmet’i almak isteyen Teşkilatı Mahsusa neferlerinin planı başlar…

Kut şehrine sığınan İngilizler’i zayıflatmanın tek yolu vardır, o da içerden darbe vurmak. Bunun için Üsküplü’nün şehre girmesi gerekmektedir fakat tek başına girmesi çok zordur. Said, Mevlüt ve diğerlerine ulaşamayan Üsküplü’nün yardımına hiç beklemediği birisi gelecektir.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle