GeriTelevizyon Mehmetçik Kutlu Zafer dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Mehmetçik Kutlu Zafer dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Mehmetçik Kutlu Zafer dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Mehmetçik Kutlu Zafer dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine aksiyon dolu anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde bir anda karşısında Mehmet’i gören Hamilton, onun dediklerine inandı ve General Towhsend’i yeni bir yarma harekatı için ikna etti. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Mehmetçik Kutlu Zafer dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Mehmetçik Kutlu Zafer dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşattı. Dizinin yayınlanan son bölümünde aldığı ağır yenilgiden sonra gözünü kan bürümüş olan Hamilton’ın tek amacı intikam almaktı. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Mehmetçik Kutlu Zafer dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Mehmetçik Kutlu Zafer dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

FRAGMAN İÇİN TIKLAYIN

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Bir anda karşısında Mehmet’i gören Hamilton, onun dediklerine inanır ve General Towhsend’i yeni bir yarma harekatı için ikna eder… Acaba bu defa İngiliz’ler Türk kuşatmasını yarabilecek midir?

Savaş meydanı toz toprak ve barut kokmaktadır. Hamilton askerlerine hücum emri verir… Bu sırada Üsküplü’nün planı devreye girer ve Hintli askerler, Osmanlı Kışlasına doğru koşmaya başlarlar… Hamilton beklemediği bir hamle ile karşılaşmıştır, Mehmet’in aklının geri geldiğini anlar…

Aldığı ağır yenilgiden sonra gözünü kan bürümüş olan Hamilton’ın tek amacı intikam almaktır. Bunun için gizli yerde tutmakta olduğu Zeynep’i öldürmek için harekete geçmiştir… Acaba Mehmet, uzun zaman ayrı kaldığı karısı Zeynep’i kurtarabilecek midir?


Yorumları Göster
Yorumları Gizle