GeriTelevizyon Masterchef Türkiye'de kim elenecek? Eleme adayları belli oldu!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Masterchef Türkiye'de kim elenecek? Eleme adayları belli oldu!

Masterchef Türkiye'de kim elenecek? Eleme adayları belli oldu!

Masterchef Türkiye'de eleme heyecanı ve dokunulmazlık heyecanı her geçen gün artmaya devam ediyor. Dün ve bugün yayınlanan bölümleriyle MasterChef'te heyecan dolu anlar yer aldı. Takım oyunlarının ardından iki kez kaybeden mavi takım yarışmacılarından elenme adayları belli oldu. Peki, Masterchef Türkiye'de kim elenecek?

O Ses Türkiye nedeniyle yayın günlerinde değişikliğe gidilen Masterchef Türkiye, 8 Ekim Pazartesi günü haftanın açılışını yaptı. Haftanın ilk eleme adaylarının yaşandığı Masterchef Türkiye son bölümünde Tuğçe’nin sözleri damga vurdu. Kerem ile yaşadığı tartışma ardından gözyaşlarına boğulan Tuğçe, jürinin yanına gidip oyundan diskalifiye edilmek istediğini söyledi ancak jüri üyeleri yarışmacının bu isteğini kabul etmedi. 9 Ekim Salı günü yayınlanan bölümdeyse mavi takım ikinci kez kaybetti ve eleme adayları netleşti. Peki, Masterchef Türkiye'de kim elenecek?

ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

MasterChef Türkiye'de büyük bir çekişmeye sahne olan takım oyununu bu hafta Kırmızı Takım kazanmayı başardı. Bu haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan isim ise Esra oldu. Esra böylece bir hafta daha yarışmada kalmayı garantiledi. MasterChef Türkiye 11. bölümünde eleme potasına Tuğçe ve Özlem oldu!

Yarışmanın yayınlanan 12. bölümünde ise takımlar bir kez daha kozlarını paylaştı. Kazanan takım yine Mehmet'in kaptanlığını yaptığı kırmızı takım oldu. Kaybeden mavi takımdan ilk eleme adayları Tuğçe ve Özlem olmuştu. İkinci eleme adayları ise Kerem ve Uğur oldu. Yapılan eleme yarışmasıyla birlikte kimin eleneceği merak ediliyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle