GeriTelevizyon Masterchef şampiyonu kim oldu sorusu böyle cevap buldu.. İşte Masterchef Türkiye'de şampiyon olan isim
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Masterchef şampiyonu kim oldu sorusu böyle cevap buldu.. İşte Masterchef Türkiye'de şampiyon olan isim

Masterchef şampiyonu kim oldu sorusu böyle cevap buldu.. İşte Masterchef Türkiye'de şampiyon olan isim

İlgiyle takip edilen yarışma programı Masterchef Türkiye'de dün akşam final heyecanı yaşanırken, yarışmacılar hünerlerini bu kez canlı yayında gösterdiler. Finale kalan iki isim Uğur ve Kerem kıyasıya bir yarış içine girerken, Masterchef Türkiye'de şampiyon olan isim de belli oldu. Peki 2018 Masterchef Türkiye yarışmasının şampiyonu kim oldu? İşte detaylar

Masterchef yarışması dün akşam nefes kesen bir final gecesine sahne oldu. Eski yarışmacıların da katıldığı final gecesinde canlı yayında finale kalan iki yarışmacı Kerem ve Uğur, yemek pişirdi. Yapılan yemekler 10 üzerinden puanlamaya sunuldu ve sonucu belirledi. Peki Masterchef Türkiye'nin şampiyonu kim oldu? İşte yarışmayı kazanan isim..

Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicilerine nefes kesen anlar yaşatan MasterChef'te bu akşam final heyecanı yaşandı. Finalde son iki kişi kalan Kerem ve Uğur arasında birden fazla yarışma yapılarak farklı sistemde puanlamalar yapıldı. Türkiye'nin en ünlü şeflerinden puan alarak, finalde de imza yemeklerini yapan yarışmacılardan biri kişi daha fazla puan alarak MasterChef şampiyonu oldu.

MASTERCHEF ŞAMPİYONU KİM OLDU?

Puanlama sistemi üzerinden son ana kadar gelen yarışmacılardan Uğur ve Kerem, final etabında canlı yayında yemek pişirdiler. İmza yemeklerini pişiren yarışmacılar, son olarak Somer, Mehmet ve Hazer şef tarafından 10 üzerinden puanlamaya tabi tutuldu.

Yapılan puanlamanın ardından en yüksek puana sahip olan isim Uğur oldu ve MasterChef Türkiye'de hayallerine ulaşan ve şampiyon olan isim ünvanına erişti.

3 FARKLI ŞEFTEN PUANLAMA

MasterChef Türkiye'de Uğur ve Kerem arasında finale özel puanlama sistemi gerçekleşti. Türkiye'nin ünlü şeflerinin çalıştığı yerlere giden ve o mutfakta yemek pişiren yarışmacılar, 3 farklı şeften 10 üzerinden puan aldı. Oldukça teknik yemekler pişiren yarışmacılardan ilk etabı puanlama sistemine göre Kerem kazandı. 

BÜYÜK ÖDÜL 100 BİN TL!

MasterChef Türkiye'de bu akşam büyük bir sınav veren yarışmacılardan Uğur ve Kerem final etabında karşı karşıya geldi. Şefler tarafından verilen puanlamanın ardından MasterChef şampiyonu Uğur oldu ve büyük ödül olan 100 bin TL'yi kazandı.

FİNALİSTLERE BÜYÜK ÖDÜL

Yarışmanın finalistleri olan Kerem ve Uğur arasında bu akşam aslında bir kaybeden olmadı. Şefler tarafından verilen büyük sürpriz belli oldu ve yarışmacılara büyük bir iş fırsatı sunuldu. Yarışmayı kazanan isim Dubai'de harika bir restoranda çalışma fırsatı yakaladı. Yarışmanın ikincisi olan isim ise Somer Şef'in Avusturalya Sidney'de sahibi olduğu restoranda çalışacak.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle