GeriTelevizyon Survivor Marcus kimdir? Gerçek ismi ne?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Survivor Marcus kimdir? Gerçek ismi ne?

Survivor Marcus kimdir? Gerçek ismi ne?

Marcus, Survivor Gönüllüler takımının en çok dikkat çeken isimlerinden biri oldu. Dış görünüşüyle olduğu kadar ismiyle de merak uyandıran Marcus’un tam ismi ve nereli olduğu sorgulanıyor. Peki Marcus tam ismi ile Yiğit Marcus Aral kimdir, aslen nereli?

Marcus, birbirinden iddialı ve farklı karakterleri bir arada bulunduran Survivor 2018 tanıtımının en merak edilen isimlerinden biri oldu. Uzun saçları, sıra dışı tarzıyla uzun süre konuşulacak gizi gözüken Marcus’un hayatına ilişkin detayları derledik.

Tam adı Yiğit Marcus Aral olan Marcus, eğitimini University Of Miami’de tamamladı. Model ajansında 3 yıl çalışan Marcus, 2010 yılında California’ya yerleşti. Gezi ve doğa tutkusu sosyal medya paylaşımlarından anlaşılan Marcus, yazılım mühendisidir.  İstek Vakfı'nda eğitmenlik yapan annesi Nevin Aral, Muğla'da yaşıyor. Marcus'un instagram hayatında lüks bir hayat göze çarpıyor.

Tanıtım fragmanında herkesten farklı bir slogan seçtiği görülen Marcus; “Survivor'ın ruhani dengesini korumaya ve yükseltmeye geldim.” sözleriyle kişiliğine dair bir ipucu vermiş oldu.  Marcus, Survivor’a gidişini şu sözlerle duyurdu:

“Evi ve yaşamı bırakıp gitmek her zaman çok zor, nereye ve ne kadar gideceğini bilmemek de cabası ama şu an zaman macera zaman”

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle