GeriTelevizyon La Casa De Papel dizisinin konusu nedir?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

La Casa De Papel dizisinin konusu nedir?

La Casa De Papel dizisinin konusu nedir?

La Casa De Papel dizisinin konusu internet aracılığıyla diziyi izlemek isteyen vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. Tüm Türkiye çapında oldukça geniş kitlelere adını duyuran İspanyol yapımı dizi La Casa De Papel, yayınlanmaya başladığı tarihten itibaren büyük heyecan yarattı. Peki, La Casa De Papel dizisinin konusu nedir?

La Casa De Papel dizisi yayınlanmaya başladığı günden itibaren tüm Dünya'da büyük heyecan yaratmayı başarmıştı. Tüm izleyicileri ekran başına kilitleyen dizi, izlemeyenler tarafından da merak ediliyor ve konusu araştırılıyor. Peki, La Casa De Papel dizisinin konusu nedir?

LA CASA DE PAPEL KONUSU

Profesör olarak adlandırılan bir suç dehası, tarihin en büyük soygununu yapmayı planlar. Amacı İspanya Kraliyet Darphanesine girmektir. Bunun için de işlerinde uzman olan 8 suçludan oluşan bir ekip kurar. Ekip, 5 aylık bir eğitim sürecinden geçer ve bu sürede her ihtimali hesaba katarak soygunu kusursuz bir hale getirirler. Artık her şey hazırdır. 8 kişi, rehineleri de yanlarına alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kitler fakat hiç hesaba katmadıkları olaylar gerçekleşir.

3. SEZON NE ZAMAN?

La Casa De Papel ‘den beklenen haber geldi. Dünya çapında büyük bir ilgi gören soygun dizisi La Casa De Papel'in devam edeceği resmi olarak açıklandı. Úrsula Corberó, Paco Tous ve Alba Flores’ün başrollerini paylaşacağı La Casa De Papel ‘in yeni sezon tarihine dair bilgi ise dizinin resmi Twitter adresinden duyuruldu. Üçüncü sezon müjdesi veren tanıtımda 'Senin de bizimle aynı şeyi beklediğini biliyoruz. Ve bize katılmak isteyen olur mu bilmek istiyoruz. Çünkü tarihin en büyük soygunu henüz bitmedi. Üçüncü kısım geliyor' ifadeleri kullanıldı ve video tarih bilgisiyle paylaşıldı.

İlk bölümü 2 Mayıs 2017’de yayınlanan, 23 Kasım 2017’de ise ikinci sezonunu noktalayan La Casa De Papel, 2019 yılında kaldığı yerden devam edecek.Yorumları Göster
Yorumları Gizle