GeriTelevizyon La Casa De Papel yeni sezonu kaç bölüm? La Casa De Papel 3. Sezon bölümleri yayınlandı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

La Casa De Papel yeni sezonu kaç bölüm? La Casa De Papel 3. Sezon bölümleri yayınlandı

La Casa De Papel yeni sezonu kaç bölüm? La Casa De Papel 3. Sezon bölümleri yayınlandı

Ülkemizde ve dünyada milyonlarca izleyicisi bulunan La Casa De Papel internet üzerinden 19 Temmuz tarihinde seyirci ile buluştu. La Casa De Papel 3. Sezon bölümleriyle hızlı bir sezon başlangıcı yaparken, yeni sezona dair bilgiler de merak konusu oldu. Peki, La Casa De Papel yeni sezonu kaç bölüm olacak? İşte, La Casa De Papel 3. Sezonu ile ilgili merak edilenler.

İspanyol dizisi La Casa De Papel’in 3. Sezonu için bekleyiş 19 Temmuz Cuma günü itibariyle son buldu. La Casa De Papel'in 3. sezonu 8 bölümden oluşuyor. Forbes’e göre, 2018’deki yayın platformunda en popüler yabancı dil dizisi olan dizisi La Casa De Papel’in yeni sezonuyla pek çok soru işareti yanıt bulacak.

Yayın kanalı La Casa de Papel’in yayın kanalı 19 Temmuz’da üçüncü sezonu onayladığını duyurmuştu. Dizinin fanları, hayatta kalan hırsızlar - Tokyo, Rio, Nairobi, Helsinki, Denver, Profesör’ün yanı sıra Raquel ve Monica’yı bekleyen yeni maceraları heyecanla bekliyor. La Casa de Papel’in üçüncü sezon sloganı “tatil bitti” olarak belirlendi, bu da Tokyo, Rio ve Profesör'ün kimlikleri ortaya çıktıktan sonra İspanyol hükümetinin veya başka birinin soygun için peşinden geleceği anlamına geliyor.

BERLİN YAŞIYOR MU?

Yeni sezon fragmanında Berlin hayranları bir sürprizle karşılaşmıştı. İkinci sezonda veda ettiği düşünülen Berlin (Pedro Alonso) 3. sezon tanıtım videosunda yer alıyor, bu da yaşadığı beklentilerine neden oluyor. 

İKİNCİ SEZONDA KİMLER KADRODAN AYRILMIŞTI?

Ayrıca Denver'ın babası olan Moskova, polis tarafından vurulduktan sonra öldü. Helsinki, bazı rehinelerin yaralanmasından sonra rahatsız olduğu için Oslo'nun hayatını sonlandırdı. İkinci sezon sonunda en şaşırtıcı veda ise Berlin’den geldi. Kurşunların hedefi olan Berlin’in öldüğü düşünülmüştü ancak 3. Sezon fragmanları kafalarda soru işareti bıraktı.


İş olanağı olmadığı düşünülen ancak bolca iş fırsatı olan bölümler

İş olanağı olmadığı düşünülen ancak bolca iş fırsatı olan bölümlerYıllardır geleceğin meslekleri diye anlatılan ancak bir türlü o geleceğin gelmediği bölümleri mi inceliyorsun sadece? Değişen iş dünyasında, çok yönlü profesyonel olmanın püf noktalarını Eğitim ve Kariyer Danışmanı Nur Erdem Özeren anlatıyor! Detaylar videoda! (Sponsorlu içerik)

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle