GeriTelevizyon Kudüs özel programı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kudüs özel programı

Kudüs özel programı

“24 saat Ramazan içerikleri sunan Tivibu Ramazan kanalı geleneğini bu yıl da sürdürüyor.

Kanal,Kadir Gecesine özel Mescid-i Aksa’dan gerçekleşitirdiği yayın ile büyük ilgi topladı. Canlı olarak yayınlanan gecede, Dr. Erkan Aydın yaptığı dua ile Kadir gecesini taçlandırdı.

Birbirinden farklı konukları ve konuları ile Dr. Erkan Aydın ile İftar Vakti’ ve ‘Dr. Erkan Aydınİle Sahur ve Seher’ programları Ramazan ayının vazgeçilmezleri arasında yer almaya devam ediyor. Ramazanın ilk 20 günü Beylerbeyi Hamid-i Evvel Camii’nden yayınlanan program son 10 gün ise Kudüs-Zeytindağı’ndan sesleniyor. Büyük beğeni toplayan program yarın gece ‘Kudüs Özel’ yayını ile ekranlara gelecek.

Kudüs üzerine yaptığı çalışmalarla tanınan Dr. Erkan Aydın’ın sunumuyla ekrana gelecek gecede, Hz. İsa’nın musalla taşını, mezarı kabul edilen kıyamet kilisesini, Hz. İsa’nın son akşam yemeğini yediği yeri burayı camiye çeviren Kanuni Sultan Süleyman’ın neden ibadete açmadığını ve Zeytindağı yükseliş kilisesi gibi önemli konularıkonuşacak. Tivubu Ramazan kanalı TÜRKSAT ve tivibu.com.tr web sitesi üzerinden şifresizizlenebiliyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle