GeriTelevizyon Klavye Delikanlıları son bölümü ile yine güldürdü! 5. yeni bölüm fragmanı yayında!
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Klavye Delikanlıları son bölümü ile yine güldürdü! 5. yeni bölüm fragmanı yayında!

Klavye Delikanlıları son bölümü ile yine güldürdü! 5. yeni bölüm fragmanı yayında!

Klavye Delikanlıları son bölümü ile izleyicilerin karşısında çıktı. Kerem'in açığa çıkmasının ardından ekip büyük bir satış yapıyor. 36 yıl hüküm yiyen Kerem, Klavye Delikanlıları 5. bölüm fragmanında ailesiyle vedalaşıyor. Peki, son bölümün ardından ekrana gelen Klavye Delikanlıları 5. bölüm fragmanında Kerem için kurtuluş yolu mümkün olacak mı? İşte, son bölüm ve yeni bölüm fragmanından bazı detaylar

Klavye Delikanlıları dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Klavye Delikanlıları'nda heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Seyran’ı bulan fakat ünlü playboyun adamları tarafından rehin alınan ekibin heyecanlı macerası dikkat çekti. Son bölümün bitmesinin ardında yeni bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. Peki, Klavye Delikanlıları dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Klavye Delikanlıları’nın 3. bölümünde; Klavye Delikanlılarının en büyük sınavını Bayram veriyor. Seyran’ın bıraktığı mektup, ardında bin bir tane soruyla Bayram’ı allak bullak etmiştir. Bizimkiler, Güneş Hanım’a durumu izah edememeleri bir yana hem paralarından olmuşlar hem de Bayram’ın ağır depresyonuyla baş başa kalmışlardır. Ekip birbiriyle küs oldukları bedbah günler geçirirken şantaj meselesi yüzünden itibarını kaybetmiş olan Hakan Baydar’ın soruşturması bitmemiş, “şantaj kaseti” olayı siber suçların gözetimi altına girmiştir. Meseleyle bizzat Komiser Cevdet ve yol arkadaşı Sibel ilgilenirken sorgu odasında Hakan Baydar’ın metresi Arzu vardır... Mahallede ise herkes kendi ekmeğinin peşinde koşturmaktadır. Kerem kundaklama olayından dolayı başını belaya sokmuş, Neriman menopoza girmiş, Hiko Dayı bizimkilere akıl verirken kendisi ne yapacağını bilemez hale gelmiştir. Semiha’nın internetle tanışmasıyla üçüncü gözü açılmış ve komşularının nabzını tutmaya başlamıştır. Bayram daha kendisini bile toparlayamadan magazin dünyasının en ünlü playboyunun peşine takılan ekibimizi eğlenceli, komik ve sürprizli bir macera bekliyordur.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle