Kızlarım İçin dizisinin oyuncuları kimdir? İşte Kızları İçin dizisinin oyuncu kadrosu

Kızlarım İçin dizisi oyuncularının kimler olduğu birçok dizisever tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya devam ediyor. İstanbul Beykoz’da babadan kalma iki katlı ahşap bir evde yaşayan Yaşar Yılmaz ve ailesinin hikayesini anlatan dizinin oyuncu kadrosunda birbirinden renkli ve tecrübeli isimler yer alıyor. Peki, Kızlarım dizisinin oyuncuları kimdir?

Hürriyet Haber
05.12.2017 - 18:20 | Son Güncelleme :

Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan Kızlarım İçin dizisinin oyuncuları birçok kişi tarafından araştırılmaya devam ediyor. Oyuncu kadrosuyla oldukça dikkat çekmeye başaran Kızlarım İçin dizisinin oyuncuları kimdir? İşte detaylar.

KIZLARIM İÇİN OYUNCULARI

FİKRET KUŞKAN KİMDİR?

Mehmet Fikret Kuşkan 22 Nisan 1965 tarihinde dünyaya gelmiştir. Lise eğitimi sırasında oyunculuk konusunda edebiyat öğretmeninin desteğini alır. Fotoğrafçılık yaparken bırakarak, tiyatro için sınavlara girer. 1986'da İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü'nde eğitimini tamamladı. İlk filmi Zülfü Livaneli'nin yönetmenliğini yaptığı Sis'dir.

Kızlarım İçin dizisinin oyuncuları kimdir İşte Kızları İçin dizisinin oyuncu kadrosu

TUVANA TÜRKAY KİMDİR?

Tuvana Türkay, 3 Ekim 1990 İstanbul Üsküdar doğumlu. Terazi burcu. Lise öğrenimini Güneş Koleji'nde tamamlayan Tuvana Türkay Beykent Üniversitesi Radyo TV Sinema öğrencisidir. Oyunculuk kariyerine 9 yaşında reklam filmlerinde başlayan Tuvana pek çok reklam filmlerinde rol almıştır ve birçok reklam firmasının küçük yaşta yüzü olmuştur. Özel bir akademi okulundan oyunculuk eğitimi almıştır. 1 sene şan ve diksiyon dersleri almıştır.

İlk uzun soluklu oyunculuk deneyimi ve ilk başrolü "Ayrılık, Aşkta ve Savaşta Filistin" dizisi olmuştur. Ayrılık dizisi daha sonra Suudi Arabistan’da yayımlanmıştır ve büyük bir izleyici kitlesine ulaşmıştır. Tuvana Türkay'ın ikinci başrolü olan ve Abdulhamit döneminde yaşanan sultanların aşkını anlatan "Nakş-i Dil Sultan" ise tv dizisi olarak başlayıp belgesel haline getirilmiştir. Tuvana Türkay "Yer Gök Aşk" dizisinin başrollerinden "Bade Palalı (Hancıoğlu)" karakterini 3 sezon boyunca başarıyla canlandırmıştır. 2013 yılında kendisinin ilk sinema filmi, Türkiye’de çekilen ilk türk gerilim filmi olma özelliğine sahip "Eksik Sayfalar" sinema filminde oyunculuğuyla büyük beğeni toplamıştır.

Tuvana Türkay 14 Ocak 2016’da vizyona girecek olan Gani Müjde’nin yazıp yönettiği Avşar ve Tükenmezkalem film ortaklı Geym Of Bizans (Bizans Oyunları) filminde Maya prensesi "Ayçörek Hatunu" canlandırmıştır. Son olarak Enbe orkestrasında sözü müziği kendisine ait olan "Ara Ne Olursun" adlı şarkıyı 2015 yılı içinde albüme seslendirmiş ve müzik alanında büyük beğeni almıstır. Akabinde Mustafa Ceceli aranjörlüğünde Levent Yüksel’in "Tuana" şarkısını coverlamıştır. Müzik çalışmalarına DMC müzik ile devam etmektedir.

Son olarak Kanal D’de yayınlanmakta olan “Kızlarım İçin” dizisinde Fikret Kuşkan ile birlikte rol almaktadır ve dizide “Kumru” karakterini canlandırmaktadır.

Kızlarım İçin dizisinin oyuncuları kimdir İşte Kızları İçin dizisinin oyuncu kadrosu

ELİFCAN ONGURLAR KİMDİR?

Elifcan Ongurlar, 1993 yılında İstanbul’da doğmuştur.
Eğitimini Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır.
İlk oyunculuk deneyimini Ateşin Düştüğü Yer sinema filmi ile yaşamış; daha sonra Kayıp Şehir, Kara Ekmek ve Kişralık Aşk dizilerinde rol almıştır.
Kanal D ekranlarında yayınlanan; baş rolde Fikret Kuşkan, Tuvana Türkay, Sanem Yeles, Ahsen Eroğlu, Elifcan Ongurlar ve Naz Ar’ın yer aldığı Kızlarım İçin dizisinde Sumru karakterini canlandırmaktadır.

Kızlarım İçin dizisinin oyuncuları kimdir İşte Kızları İçin dizisinin oyuncu kadrosu

SANEM YELES KİMDİR?

Sanem Yeles, 2 Ağustos 1988’de doğdu. Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme mezunu olan Sanem Yeles oyunculuk kariyerine 2012 yılında “Mor Menekşeler” dizisinde canlandırdığı Firdevs karakteriyle başladı.

Oyunculuk kariyeri boyunca “Canımın İçi” (2012), “Kiralık Aşk” (2015-2017) dizileri ve Doritos Akademi (2013) reklam filminde rol aldı.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’nda “Fehim Paşa Konağı” (2013-2014), “Parçacık” (2013-2014) ve “Gergedan” (2014-2015) oyunlarıyla izleyiciyle buluşan Sanem Yeles, Odunpazarı Belediyesi Gösteri ve Sahne Sanatları Tiyatro Bölümü’nde aldığı 2 yıllık eğitim süresince de 4 oyunda yer aldı.

4 yıl boyunca Latin dansları eğitimi alan, halen diksiyon ve piyano dersleri almaya devam eden Sanem Yeles aynı zamanda Latin dansları ve yaratıcı drama dersleri vermektedir

Sanem Yeles son olarak Kanal D’de başlayan “Kızlarım İçin” dizisinde “Selva” karakterini canlandırmaktadır.

Kızlarım İçin dizisinin oyuncuları kimdir İşte Kızları İçin dizisinin oyuncu kadrosu

AHSEN EROĞLU KİMDİR?

Ahsen Eroğlu, 27 Ekim 1994 tarihinde doğdu. Ege Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nde üniversite eğitimini tamamladıktan sonra, Sahne 3MOTA çatısı altında oyunculuk eğitimi aldı. Oyunculuğun yanında dijital çizim ve tasarım çalışmalarını sürdürüyor. Tiyatro ve sinema oyunculuğu üzerine yurt içi ve yurtdışında eğitimlerine devam ediyor. Ayrıca Çetin Sarıkartal ile oyunculuk üzerine çalışıyor ve oyunculuk yüksek lisans programına hazırlanıyor.

Son olarak Kanal D’de yayınlanmakta olan “Kızlarım İçin” dizisinde Fikret Kuşkan ve Tuvana Türkay ile birlikte rol almaktadır ve dizide “Suna” karakterini canlandırmaktadır.

Kızlarım İçin dizisinin oyuncuları kimdir İşte Kızları İçin dizisinin oyuncu kadrosu

ÜLKÜ DURU KİMDİR?

24 Ağustos 1965 tarihinde dünyaya gelen Ülkü Duru Özellikle Eşkıya filmi ve Aliye dizisindeki Nusret karakteriyle tanınır.

Saint Pulchery ve Dame de Sion mezunudur. Beş yaşındayken, Belediye Konservatuvarı Bale bölümüne başladı. Sonrasında, okuluna devam etmekteyken konservatuvarın tiyatro bölümünü bitirdi.

İstanbul Devlet Tiyatrosu oyuncusudur. 1998 yılında sert bir öğretmeni oynadığı Miss Margarida Yöntemi oyunu sırasında bir seyircinin kendisine tokat atması, çeşitli tartışmalara yol açtı. İstanbul Devlet Tiyatrosu'nda Yangın Duası, Kır ve Vahşet Tanrısı oyunlarında oynamıştır.

Yangın Duası oyununun da yazarı ve oyuncusu olan Berkun Oya'nın yönettiği İyi Seneler - Londra filminde, Zuhal Olcay'la başrolleri paylaşmıştır. Son olarak Kanal D’de yayınlanmakta olan “Kızlarım İçin” dizisinde Fikret Kuşkan ve Tuvana Türkay ile birlikte rol almaktadır

Kızlarım İçin dizisinin oyuncuları kimdir İşte Kızları İçin dizisinin oyuncu kadrosu

SERDAR ÖZER KİMDİR?

Serdar Özer, 21 Ocak 1980 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Girne Amerikan Üniversitesi'nde turizm-otelcilik eğitimi gördü. Oyunculuk kariyerine 2003 yılında Hekimoğlu dizisiyle başladı. Ardından Küçük Kadınlar, Ay Tutulması, Dedemin Dolabı ve Emret Komutanım Yeniden dizilerinde rol aldı. 2014 yılında Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinde Maksut karakterini canlandırmıştır. 2017 yılında rol aldığı Bana Sevmeyi Anlat dizisi final yaptıktan kısa bir süre sonra Cesur ve Güzel dizisine Savcı Serhat karakteriyle dahil olmuştur.

Kızlarım İçin dizisinin oyuncuları kimdir İşte Kızları İçin dizisinin oyuncu kadrosu

ANIL TETİK KİMDİR?

1990 doğumlu Anıl Tetik, Kadir Has Üniversitesi'nde Amerikan Dili ve Edebiyatı bölümünde okudu. Aynı zaman bir motor sporcusu Anıl Tetik, motor sporlarında birçok derece ve başarı elde etti. İki kez Türkiye şampiyonluğu ve son olarak Doğu Avrupa Pist Şampiyonası'nda da birinci olarak üçte üç yaptı.2012 yılında Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasına katılan Anıl Tetik, kariyerine oyunculuk yaparak devam ediyor.

Kızlarım İçin dizisinin oyuncuları kimdir İşte Kızları İçin dizisinin oyuncu kadrosu

ÖZGÜN ÇOBAN KİMDİR?

5 Temmuz 1985 tarihinde dünyaya gelen Özgün Çoban, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı oyunculuk bölümü mezunudur. İstanbul’da çeşitli oyunlarda oynadıktan sonra Deniz Yıldızı dizisi için Ankara’ya geri döndü. 2011 yılında Beni Affet dizisinde oynamaya başlamıştır. 2015 yılında diziden ayrılmıştır.

Kızlarım İçin dizisinin oyuncuları kimdir İşte Kızları İçin dizisinin oyuncu kadrosu

NUMAN ÇAKIR KİMDİR?

Numan Çakır, 1 Ocak 1970 tarihinde Düzce’de dünyaya gelmiştir. Ailesinden beri süregelen bir futbol geleneği içerisine doğan Çakır, çok uzun yıllar profesyonel anlamda futbol oynamıştır. 8 yıl boyunca Karagümrük kadrosundaki futbol yaşantısının ardından oyunculuk eğitimi almıştır.

Numan Çakır, profesyonel oyunculuk deneyimine ilk olarak 2000 yılında Üvey Baba dizisi kadrosuna girerek başladı. İzlenen bir dizi olan Üver Baba’da Şemsi İnkaya, Betül Aşçıoğlu gibi isimler ile oynama şansı buldu. Tarık karakteri ile enteresan kişiliğe büründü ve herkes tarafından tanındı.

Sonrasında 2002 yılında televizyon ekranlarının sevilen yapımlarından birisi olan En Son Babalar Duyar dizisi kadrosunda da kendisine yer buldu ve Mahmut karakterini canlandırdı. Dizide Ayşegül Atik, Ali Erkazan, Arzu Balkan, Ali Sunal, Hatice Aslan ve Levent Ülgen gibi profesyonel oyuncular ile yer aldı. Aile komedisi konseptinde ilk olarak yer aldı ve başarılı bir performans sergiledi.

Kızlarım İçin dizisinin oyuncuları kimdir İşte Kızları İçin dizisinin oyuncu kadrosu

HAKAN YUFKACIGİL KİMDİR?

Hakan Yufkacıgil, 1 Ocak 1980 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Bursa Devlet Tiyatro’sunda kursiyer olarak tiyatro hayatına başlamıştır. 2010 yılında “Av Mevsimi” adlı filmde Şener Şen ile birlikte rol almıştır. Yakın arkadaşları ile beraber kurmuş olduğu “Tiyatro Oyun Kumbarası” vardır ve 2012 yılında Oyun Kumbarası adı altında bir oyun sergilemişlerdir. Hakan Yufkacıgil, 23 Aralık 2014 tarihinde TRT ekranlarında başlayan “Filinta” dizisinde Sansar Cemil Karakterini canlandırmıştır.

Kızlarım İçin dizisinin oyuncuları kimdir İşte Kızları İçin dizisinin oyuncu kadrosu

NAZ AR KİMDİR?

Naz Ar, 2010 yılında İstanbul’da doğmuştur.

İlkokul öğrencisi olan küçük oyuncu Aile İşi dizisi ile ilk kez ekranlarda görülmüştür.

Naz Ar, Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar dizisinin kadrosunda yer almakta ve Sevgi karakterini canlandırmaktadır.

Kızlarım İçin dizisinin oyuncuları kimdir İşte Kızları İçin dizisinin oyuncu kadrosu

MELTEM GÜLENÇ KİMDİR?

Meltem Gülenç kimdir, 30 Mayıs 1970 yılında Ankara'da doğdu. Profesyonel oyunculuk yaşamına 1999'da rejisörlüğünü Rutkay Aziz’in yaptığı Kayıplar oyunu ile AST’de başladı. 2002 tarihine kadar Ankara Sanat Tiyatrosunda farklı oyun ve reji asistanlığı gibi çalışmalar yürüten Gülenç, kariyerinde önemli isimler ile çalış 2002'de Trabzon DT’ye kadrolu sanatçı olarak atandı. 2007 yılında ise Antalya Devlet Tiyatrosuna atandı. Bir çok oyunda yer aldı. Meltem Gülenç, Güneş'in Kızları ve İki Yaka Bir İsmail isimli projelerde yer almıştır.

Kızlarım İçin dizisinin oyuncuları kimdir İşte Kızları İçin dizisinin oyuncu kadrosu

ASLI İÇÖZÜ KİMDİR?

27 EYLÜL 1964 tarihinde dünyaya gelen Aslı İçözü, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. 80'li yılların ortalarından bu yana Şehir Tiyatrosu'nda pek çok oyunda rol almış, sinema ve TV filmlerinde oynamıştır.

Kızlarım İçin dizisinin oyuncuları kimdir İşte Kızları İçin dizisinin oyuncu kadrosu

CANSU FIRINCI KİMDİR?

Cansu Fırıncı, 1982 yılında Ankara’da doğmuştur.
Eğitimini Ege Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır.
2011 yılında Urfalıyam Ezelden dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamış; daha sonra Kırgın Çiçekler dizisinde rol almıştır. Kanal D ekranlarında yayınlanan; baş rolde Fikret Kuşkan, Tuvana Türkay, Sanem Yeles, Ahsen Eroğlu, Elifcan Ongurlar ve Naz Ar’ın yer aldığı Kızlarım İçin dizisinde Çetin karakterini canlandırmaktadır.
Sinema dünyasına da adım atan Cansu Fırıncı; Yolculuk, Can Tertip, Kanlı Postal ve Üç Harfliler 2: Hablis filmlerinde rol almıştır.

Kızlarım İçin dizisinin oyuncuları kimdir İşte Kızları İçin dizisinin oyuncu kadrosu

DİZİNİN KONUSU

Hikaye, İstanbul Beykoz’da babadan kalma iki katlı ahşap bir evde yaşayan Yaşar Yılmaz ve ailesinin hikayesidir. Yaşar, evin geçimini sağlamak için mahalleden komşuları Zübeyir’in kahvehanesinde ve oto yıkamacıda çalışmaya başlamış lakin yine de karısının dırdırından kurtulamamıştır.

Anne ve babalarının kavgalarına mani olamayan beş kız kardeşinse tek yapabileceği bir an önce kurtulmak için bir yol bulmaktır. En büyük ablaları Selva, evli olduğu için bu durumdan en az etkilenenidir. Kumru evin en büyüğü, tıp fakültesi son sınıftadır ve para kazanıp hem kendini hem kardeşlerini kurtarmasına bir yıl kalmıştır. Sumru da üniversitededir ama o sorunlardan kaçmak için eğlenmeyi seçmiştir. Duygularıyla hareket eder. Canı ne zaman ne isterse öyle davranıp öyle yaşar. Suna daha lisededir ama Kumru ablasını örnek alarak kafasını kitaplara gömerek evdeki huzursuzluktan kaçmaya çalışır. En küçükleri Hüma ise her şeyden en fazla etkilenen olur.

Anne ve babalarına rağmen kız kardeşler mutludurlar. Çünkü birbirlerine sahiptirler. En kötü zamanlarında bile içlerinden biri herkesi güldürecek bir şey yapar. Ancak annelerinin yaptığı bir hata başta Yaşar olmak üzere tüm çocukların hayatını geri dönülmez bir şekilde değiştirecektir.

Son Dakika Haberler


EN ÇOK OKUNANLAR

  Koç Burcu
  21 Mart - 20 Nisan

  Kişisel farkındalığınızı arttıracak, bilgi kazanmanızı sağlayacak, ama bu esnada bütçenize çok fazla zarar vermeyecek şeyler planlamalısınız. Tüm...Koç Burcu - Bugün

  Boğa Burcu
  21 Nisan - 20 Mayıs

  Başarınızı diğerleriyle de kutlayabilirsiniz. Bilgi toplamalı, bilgilerin gerçekliğinden emin olmalı ve başladığınız işleri bitirmelisiniz. Fark yaratmak istiyorsanız,...Boğa Burcu - Bugün

  İkizler Burcu
  21 Mayıs - 20 Haziran

  Evinizde ve özel ilişkilerinizde yapacağınız değişiklikler duygusal anlamda istikararı sağlayabilir. İş birliğine açık olmanız durumunda, evinizi veya yaşadığınız yeri...İkizler Burcu - Bugün

  Yengeç Burcu
  21 Haziran - 22 Temmuz

  Önemli detayları atlamadığınızdan emin olun. İstediğinizi açık açık ortaya koymak işe yarar çözümler üretmenizde size yardım edebilir....Yengeç Burcu - Bugün

  Aslan Burcu
  23 Temmuz - 23 Ağustos

  Duygusal anlamda motive bir gündesiniz. Yanlış nedenlere dayalı değişiklikler yapmak doğru olmayabilir. Olayları doğru değerlendirmeli, daha alçak...Aslan Burcu - Bugün

  Başak Burcu
  24 Ağustos - 23 Eylül

  Sahip olduğunuzdan daha fazla paranız varmış hissine kapılmayın ve aşırı harcamalardan kaçının. Sizi motive eden kişilerle görüşebileceğiniz bir hafta...Başak Burcu - Bugün

  Terazi Burcu
  24 Eylül - 23 Ekim

  Bu hafta sonu, önemli kişisel değişiklikler yapmanız durumunda kendinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Sizi bekleyen güzel bir gelecek varken lüzumsuz...Terazi Burcu - Bugün

  Akrep Burcu
  24 Ekim - 22 Kasım

  Dış etkilere bağlı duygusal durumlarla uğraşabileceğiniz bir hafta sonundasınız. Bazı kişilerin yapacağı son dakika değişiklikleri sizi asıl uğraşmanız gereken işlerden...Akrep Burcu - Bugün

  Yay Burcu
  23 Kasım - 21 Aralık

  Duyduğunuz her şeye inanmamalısınız. Belli anlaşmalar yapmadan ya da bazı sözler vermeden önce, kendi araştırmanızı bizzat yapmanızda fayda var. Bu hafta sonu, elinize...Yay Burcu - Bugün

  Oğlak Burcu
  22 Aralık - 20 Ocak

  Endişelerinizi dile getirerek olaylara netlik kazandırabilir ve doğru kararlar alabilirsiniz. Eviniz ve ailenizle bağlantılı konularla ilgilenirken daha sorumlu davranmalısınız....Oğlak Burcu - Bugün

  Kova Burcu
  21 Ocak - 18 Şubat

  Çok fazla bilgi paylaşımı size ters şekilde geri dönebilir ve size bazı bedeller ödetebilir. Bu hafta sonu, sevdiğiniz kişilerle ilişkilerinizi...Kova Burcu - Bugün

  Balık Burcu
  19 Şubat - 20 Mart

  Bu hafta sonu, bazı işleri ele alış veya uygulayış biçiminizi ya da bilgi edinme ev haber alma yöntemlerinizi gözden geçirebilirsiniz. Bu sayede kendinizi...Balık Burcu - Bugün