GeriTelevizyon Kızım 17. bölüm fragmanında Demir öyküyü görebilecek mi?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kızım 17. bölüm fragmanında Demir öyküyü görebilecek mi?

Kızım 17. bölüm fragmanında Demir öyküyü görebilecek mi?

Kızım dizisi yayınlanan 17. bölüm fragmanıyla izleyicilerine duygu dolu anlar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Demir, Öykü'yü görebilmenin yollarını arıyor. Demir ve Uğur'un başı yine derde giriyor. İşte, Kızım dizisinin yeni bölüm fragmanı.

Kızım dizisi yayınlanan yeni bölüm fragmanıyla izleyicilerine şoke eden anlar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Candan, Öykü ile ilgili önemli bir karar veriyor, Demir'i büyük bir tehlike bekliyor. İşte, Kızım dizisinin yeni bölüm fragmanı.

KIZIM DİZİSİNİN KONUSU

Öykü(Beren Gökyıldız) 8 yaşında, yaşıtlarından farklı olarak algısı çok açık olan, empati duygusu gelişkin ve çok akıllı bir kızdır. Doğduğundan beri birlikte yaşadığı teyzesi onu terk edince daha önce hiç görmediği babası Demir’i bulmak zorunda kalır.

Hayatında sorumluluk almamış, yetimhanede büyümüş bir dolandırıcı olan Demir (Buğra Gülsoy); Öykü’nün onu bulmaya geldiği gün tutuklanır. Demir, kızına bakması şartıyla mahkeme tarafından salınır ancak Demir, o gün tanıştığı Öykü’yle yaşamayı istememektedir... Demir ve ortağı Uğur (Tugay Mercan) bir yandan Öykü’den kurtulmaya çalışırken, bir yandan da büyük bir vurgun yapma planı içindedirler.

Bu büyük vurgunun hedefinde olan Candan (Leyla Lydia Tuğutlu) ise sakin görünen hayatında geçmişin büyük acılarını gizlemektedir. Tüm bu tesadüflerle hayatın bir araya getireceği insanların hiçbirinin bilmediği ise Öykü’nün büyük bir sırrı sakladığıdır.

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle