GeriTelevizyon Kızım 16. bölüm fragmanında Demir zor anlar yaşıyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kızım 16. bölüm fragmanında Demir zor anlar yaşıyor

Kızım 16. bölüm fragmanında Demir zor anlar yaşıyor

Kızım dizisi yayınlanan 16. bölüm fragmanıyla izleyicilerine dramatik dakikalar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Demir, Öykü olmadan yaşamaya alışmaya çalışıyor. İşte, Kızım dizisinin yeni bölüm fragmanı.

Kızım dizisi yayınlanan yeni bölüm fragmanıyla izleyicilerine duygusal dakikalar yaşatacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Asu, Öykü'yle yaşamaya adapte olmakta zorlanıyor. Sorumluluklara dayanamayan Asu, Öykü'ye zor bir soru soruyor. İşte, Kızım dizisinin yeni bölüm fragmanı.

KIZIM KONUSU

Öykü(Beren Gökyıldız) 8 yaşında, yaşıtlarından farklı olarak algısı çok açık olan, empati duygusu gelişkin ve çok akıllı bir kızdır. Doğduğundan beri birlikte yaşadığı teyzesi onu terk edince daha önce hiç görmediği babası Demir’i bulmak zorunda kalır.

Hayatında sorumluluk almamış, yetimhanede büyümüş bir dolandırıcı olan Demir (Buğra Gülsoy); Öykü’nün onu bulmaya geldiği gün tutuklanır. Demir, kızına bakması şartıyla mahkeme tarafından salınır ancak Demir, o gün tanıştığı Öykü’yle yaşamayı istememektedir... Demir ve ortağı Uğur (Tugay Mercan) bir yandan Öykü’den kurtulmaya çalışırken, bir yandan da büyük bir vurgun yapma planı içindedirler.

Bu büyük vurgunun hedefinde olan Candan (Leyla Lydia Tuğutlu) ise sakin görünen hayatında geçmişin büyük acılarını gizlemektedir. Tüm bu tesadüflerle hayatın bir araya getireceği insanların hiçbirinin bilmediği ise Öykü’nün büyük bir sırrı sakladığıdır.

 

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle