GeriTelevizyon Kısmetse Olur haftanın finali fragmanı yayınlandı! Onur ve Didem arasında buzlar erimiyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kısmetse Olur haftanın finali fragmanı yayınlandı! Onur ve Didem arasında buzlar erimiyor

Kısmetse Olur haftanın finali fragmanı yayınlandı! Onur ve Didem arasında buzlar erimiyor

Kısmetse Olur haftanın finali fragmanı yayınlandı. Kanal D ekranlarının herkes tarafından soluksuz takip edilen heyecan dolu evlilik programı Kısmetse Olur'da bu hafta şoke eden olaylar yaşanıyor. Kısmetse Olur haftanın finalinde bu hafta OnAy ve AdDid arasındaki buzlar erimek bilmiyor. Onur'un Didem'e yükselmesi ve Adnan'ın araya girmesi ortalığı daha da kızıştırıyor. İşte, Kısmetse Olur haftanın finali fragmanı sizlerle.

Kısmetse Olur son bölümün ardından yayınlanan 29 Nisan Haftanın Finali fragmanında, Adnan-Didem ve Onur-Aycan çiftleri arasındaki husumet daha da büyüyor. Gong çalmadan evdeki dengelerin bir anda alt üst olması diğer adayları da etkiledi. Melis, Didem ve Adnan'a karşı aldığı tavırla dikkat çekti. İşte, Kısmetse Olur haftanın finali fragmanı.

Kısmetse Olur haftanın finali bölümünde evde adaylar arasındaki anlaşmazlıklar gün geçtikçe büyüyor. Kısmetse Olur'un en iyi anlaşan çiftlerin OnAy ve AdDid arasındaki buzlar erimek bilmiyor. Son zamanlarda araları bozuk olan yakın dostluklar bir bir bitme aşamasına geliyor. Melis ve Adnan dostluğunun sona ermesinin ardından, Melis Didem'e karşı da cephe alıyor.

SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Kısmetse Olur yeni bölümde sürprizlerle dolu bir gün daha yaşanıyor. Evin sevilen çifltlerinden Onur ve Aycan'ın için özel bir sürpriz hazırlanıyor ve çiftin nişan yüzükleri takılıyor. Kısmetse Olur evinde heyecanlı ve romantik dakikalar yaşanmaya başlıyor. Şarkılarıyla milyonların gönlüne taht kuran Metin Şentürk, Onur ve Aycan için eve geliyor. Söylediği romanitk şarkılarla çifti adeta mest ediyor. Seda Akgül'le birlikte eve gelen Şentürk, yaptığı esprilerle de herkesi eğlendirdi. Şentürk gelirken eli boş gelmeyip OnAy çiftine de bir sürpriz yapmıştı. Çıkan son şarkısı "Tek Yürek"i onlara armağan ettiğini ve düğünlerinde bu şarkının çalmasını istedi. 

Kısmetse Olur'da günün bir diğer sürprizi ise Onur ve Aycan'ın yüzüklerini takmaya gelen Nur ve Batu çifti oluyor. Uzun zaman sonra Nur'u karşısında gören Melis duygulanıyor. Geçen sezondan onlarla arası açık olan ve şimdi görünce bir anda eski günlerini hatırlayan Melis, Nur'dan özür diliyor. Önceki gün canlı yayınla eve bağlanan Nur ve Batu, evde en çok sevdikleri ve destekledikleri çiftin de Onur ve Aycan olduğunu söylemişti. Onları bu özel gününde yalnız bırakmak istemeyen ikili bir kere daha destek olduğunu göstermiş oldu. Onur ve Aycan'ın nişan yüzüklerini takan Batuhan, "Onları çok severekten, bunu kesip ömür boyu mutluluklar diliyorum" dedi. 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle